Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Į COVID-19 sveikatos ir saugumo protokolą įtrauktas Jonas Valančiūnas yra priverstas pailsėti nuo krepšinio, tačiau be jo likusi Memfio „Grizzlies“ (7-6) toliau skina pergales Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

17
21
10
2

Šį kartą Tayloro Jenkinso auklėtiniai namuose 108:104 (18:24, 34:24, 25:27, 31:29) privertė pasiduoti Finikso „Suns“ (7-5) klubą ir iškovojo penktąją pergalę paeiliui.

Likus žaisti 4 minutes „Suns“ dar buvo priekyje (96:90), tačiau Ja Morantas ėmėsi iniciatyvos ir šeimininkai laimėjo atkarpą 15:4 (105:100) bei pratęsė pergalių seriją.

„Ja (Morantas) neįtikėtinai jaučia rungtynių ritmą. Atrodė, jog pirmuosius tris kėlinius jis tiesiog stebėjo varžovų gynybą, mus, o ketvirtajame ketvirtyje ėmėsi darbo ir darė viską, ko komandai reikia puolime“, – komandos draugą gyrė Brandonas Clarke'as.

Nugalėtojams Morantas per 34 minutes pelnė 17 taškų (4/8 dvit., 1/2 trit., 6/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir suklydo 4 kartus.

„Mes nesustabdėme jų puolimo, mūsų gynyba neveikė, – po rungtynių apgailestavo Chrisas Paulas. – Suklydau 6 kartus, tai nėra mano skaičiai. Neturėtume taip dažnai pralaimėti rungtynių, kurios vyksta taškas į tašką.“

Paulas svečiams per 31 minutę įmetė 16 taškų (5/8 dvit., 2/5 trit.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 6 kartus.

„Suns“ neišgelbėjo ir galingą dvigubą dublį surinkęs Deandre Aytonas – 18 taškų (7/12 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.) ir 16 atkovotų kamuolių per 35 minutes.

„Grizzlies“: Ja Morantas (10 rez. perd.) ir Brandonas Clarke'as po 17, Graysonas Allenas 16, Xavieras Tillmanas 12, Tyusas Jonesas 11, Kyle'as Andersonas (8 atk. kam.) ir Desmondas Bane'as po 10.

„Suns“: Deandre Aytonas 18 (7/12 dvit., 16 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 17 (8 atk. kam.), Chrisas Paulas 16 (6 kld.), Devinas Bookeris 12 (5/21 met.), Cameronas Johnsonas 10.