Los Andželo „Lakers“ (11-4) patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą namuose šį sezoną.

22
80%
8/10
3

Franko Vogelio treniruojama ekipa dramatiškoje kovoje 113:115 (34:22, 30:26, 28:33, 21:34) nusileido „Golden State Warriors“ (7-6) krepšininkams.

Prieš prasidedant lemiamai minutei Stephas Curry smeigė tritaškį per Anthony Daviso rankas (115:110), LeBronas Jamesas atsakė dviem baudos metimais (112:115), Dennisas Schroderis pridėjo tašką (113:115), „Warriors“ pranašumo nepadidino ir rungtynių likimas sprendėsi paskutinėje atakoje.

Likus žaisti 1,7 sekundės „Lakers“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios kamuolys pasiekė LeBroną, tačiau jo mestas tritaškis skriejo pro šalį.

Šeimininkai dar trečiojo kėlinio pradžioje turėjo solidžią persvarą (68:51), o likus 4 minutėms „Lakers“ dar turėjo 7 taškų pranašumą (108:101), tačiau svečiai spurtavo 11:0 ir perėmė dvikovos kontrolę – 112:108.

Įdomu, jog „Lakers“ šį sezoną pralaimi tik namuose – Los Andželo klubas laimėjo visus 7 išvykų susitikimus.

Nugalėtojus į priekį vedęs Curry per 36 minutes įmetė 26 taškus (5/10 dvit., 3/12 trit., 7/7 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 4 kartus.

„Lakers“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavęs Schroderis per 33 minutes pelnė 25 taškus (7/10 dvit., 1/5 trit., 8/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų neišgelbėjo ir galingas Daviso pasirodymas – 17 taškų (6/15 dvit., 0/1 trit., 5/7 baud.), 17 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 3 blokai per 37 minutes.

Curry pasirodymas:

Rungtynių herojumi galėjęs tapti LeBronas per 38 minutes pelnė 19 taškų (4/9 dvit., 2/7 trit., 5/8 baud.). Puolėjas taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei tiek pat kartų suklydo.

„Lakers“: Dennisas Schorderis 25 (7/10 dvit., 8/9 baud.), LeBronas Jamesas 19 (6/16 met., 5 kld.), Anthony Davisas (6/16 met., 17 atk. kam., 3 blk.) ir Montrezlas Harrellas (7/8 dvit., 8 atk. kam.) po 17, Kyle'as Kuzma 15 (10 atk. kam.).

„Warriors“: Stephas Curry 26 (3/12 trit., 7/7 baud.), Kelly Oubre'as 23 (2/8 trit.), Ericas Paschallas 19 (8/10 dvit.), Andrew Wigginsas 18.

Atrinkti (0) Visi (9)
Gerbiu Bronių,bet dėl tokių metimų jis vis dar nėra geresnis už Jordaną.Visą karjerą jam sunkiai sekasi pataikyti lemiamus metimus,kai Jordanas užsimerkęs galėdavo juos pataikyti.Nes iš charakterio buvo stipresnis.O Bronius taip,vienas geriausių visų laikų,bet lemiamų metimų ir psichologijos prasme jam dar yra kur tobulėti.
2021-01-19
+1
kasioguru
stai dar viena, jau eiline durnelio nesamone. :) tik durnelis ir gali rasyt, kad metimu taikluma lemia zaidejo charakteris arba kad Boucher yra jaunas zaidejas (cia po kitu straipsniu perliuka numete). pz pz koks avies galva. :)
2021-01-19
+1
jega
nieko nera geriau nei pamatytl lebricko nuliudusia marmuze,bande dar buzzerbeateri mesti, mazdaug I got this, bet no way, brick city one more time... stephas eilini syki nuleide senstanti nuoga karaliu i tulika
2021-01-19
+7
Kevalas
Kaip ir sakiau ir dar karta pasikartosiu JO MORDA IŠBLIAUTA.
2021-01-19
+3
Dd
Lebronui tai sekas su ta korona ir kad žiūrovų nėr. Choakintų prie jų kaip visad. Senis yra, ir kiek poilsio gavo per tą koroną. Jau kitąmet būtų svarstęs apie karjeros pabaigą, jei viskas pilnu rėžimu vyktų, o dabar poilsis. Žada dar 2sav pristabdyt, senis galės vėl ilsėtis :D rungtynių mažiau, teisėjai ir nba valdžia palaiko tave ir režisuoja viską,kad po Kobes mirties ir Los Andželo nelaimių gautų titulą, tuo pačiu po reitingų nuosmūkių tikėjos, jog Lebronas, kuris lindo į sūbinę kinijai su nba valdžia dėl pinigų, pakels tuos reitingus,bet gavos kaip gavos - žemiausi visų laikų reitingai finaluose :D :D :D Bulls vs Jazz stebėjo virš 35mln, Lakersus - 5mln :DDD šita režisūra tik vaikams praslysta pro akis :Ddd
2021-01-19
+3
Kevalas
To Curry morda išbliauta.
2021-01-19
opa
argumentuotas argumentas, stebiuosi tavo pastebėjimai, sėsk, trys su nusportine, kepale
Lakers
prasiko pabaiga jau protingiau butu suzaide butu laimeje skystai gumtboje atrode jei prasileidzia 11-0