Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Anksčiau laiko įvykius išspręsti Denverio „Nuggets“ (7-7) padėjęs Nikola Jokičius ketvirtąjį kėlinį aikštėje stebėjo nuo atsarginių suolo, o jo į priekį vesta ekipa finišavo pergalingai.

27
35
71%
12/17
100%
3/3

Serbas surinko dvigubą dublį, kuris papuošė Mike'o Malone'o auklėtinių laimėjimą savo aikštėje 119:101 (31:31, 34:21, 32:22, 22:27) prieš Oklahomos „Thunder“ (6-7).

Jokičius per 28 minutes pelnė 27 taškus (12/17 dvit., 0/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“ į priekį pabėgo antrajame ketvirtyje, kurį laimėjo 34:21 ir įgijo dviženklį pranašumą 65:52. Besibaigiant trečiajam kėliniui šeimininkų persvara siekė 26 taškus (97:71) bei Malone'as startinio penketo krepšininkus pasodino ant suolo.

Įspūdingą perdavimą pirmoje dvikovos dalyje atliko argentinietis Facundo Campazzo.

Į greitą puolimą pasileidęs mažylis buvo prižiūrimas Hamidou Diallo, tačiau gynėjas pergudravo varžovą atlikdamas perdavimą tarp kojų Monte Morrisui, kuris sėkmingai užbaigė ataką.

Nuo suolo pakilęs Campazzo žaidė 18 minučių, įmetė 3 taškus (0/3 dvit., 1/3 trit.), perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Thunder“ centras Alas Horfordas praleido rungtynes dėl dukters gimimo.

Pirmoje dvikovos dalyje Oklahomos komandai arti varžovų išlikti padėjęs Luguentzas Dortas iki ilgosios pertraukos pelnė 15 iš savo 20 taškų.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 27 (12 atk. kam.), Monte Morrisas 15, Paulas Millsapas (12 atk. kam.) ir Willas Bartonas – po 13, Gary Harrisas ir P.J. Dozieras – po 11, JaMychalas Greenas 10 (8 atk. kam.).

„Thunder“: Luguentzas Dortas 20, Shai Gilgeous-Alexanderis 14, Darius Bazley 12, Isaiah Roby 10 (9 atk. kam.).

Bolo Bolo reidas:

Atrinkti (0) Visi (4)
Normaliai žaidžia Campazzo,pastoviai po 16-20 min.žaidžia.Tai kaip debiutinį sezoną dar net per daug laiko gauna.Ir nelabai daugiau jis ką padarys,kai aplink Jokičius,Murray,Harrisas ir kiti taškų darytojai.Savo progas Facu gerai išnaudoja,laiko užtektinai gauna,viskas ten su juo gerai.