Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Jutos „Jazz“ (10-4) puikus žygis NBA reguliariajame sezone pratęstas tritaškių salvėmis.

13
28
18
3

Quino Snyderio auklėtiniai susmeigė 21 tolimą metimą bei namų aikštelėje 118:102 (29:24, 26:25, 36:20, 27:33) pranoko Ziono Williamsono tempiamą Naujojo Orleano „Pelicans“ (5-8) bei iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

„Jazz“ klube nesulaikomas buvo Donovanas Mitchellas, kuris iš toli įmetė 4 metimus ir iš viso surinko 28 taškus, 7 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, gynėjas 5 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Po krepšiais jėgą demonstravęs Williamsonas per 35 minutes įsirašė 32 taškus (14/18 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), 5 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Tai – pirmas kartas 20-mečio NBA karjeroje, kai jis dvejose rungtynėse iš eilės pelnė 30 ir daugiau taškų. Prieš tai dvikovoje su Sakramento „Kings“ puolėjas surinko 31 tašką.

Daugiausiai tritaškių nugalėtojų gretose realizavo Joe Inglesas, įsmeigęs 5 iš 6 ir įsirašęs 15 taškų.

Keturis taiklius tritaškius pridėjo Jordanas Clarksonas, Bojanas Bogdanovičius pataikė tris, Royce'as O'Neale'as ir Georgesas Niangas – po du.

Rudy Goberto sąskaitoje – solidus dvigubas dublis: 13 taškų ir 18 atkovotų kamuolių.

10 kartų per 14 rungtynių laimėjusi „Jazz“ pergalėmis susilygino su Los Andželo „Clippers“ (10-4) bei Vakaruose žengia antroje pozicijoje.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 28 (4/7 trit.), Jordanas Clarksonas 18 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Joe Inglesas (5/6 trit.), Rudy Gobertas 13 (18 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 11, Georgesas Niangas 10.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 32 (14/18 dvit.), Brandonas Ingramas 17 (8/18 metimai), Ericas Bledsoe ir Nickas Alexanderis-Walkeris 9.