Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Dramatišką nesėkmę moterų Eurolygoje patyrė Gdynės ARKA (0-4) su Laura Miškiniene priešakyje.

Lietuvė buvo naudingiausia rungtynių žaidėja, bet Lenkijos klubas Prahos burbule 76:79 (24:18, 18:28, 13:16, 21:17) nusileido Justės Jocytės atstovaujamai Vilerbano ASVEL (3-1).

Miškinienė per 32 minutes pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

Likus žaisti 24 sekundes, Nayo Raincokc-Ekunwe pelnė du taškus ir ASVEL ekipai suteikė trijų taškų persvarą – 79:76.

Po minutės pertraukėlės Barbora Balintova netaikliai atakavo iš toli, bet Marisa Kastanek atkovojo kamuolį puolime. Jis vėl atsidūrė Balintovos rankose, tačiau ir antrasis jos šūvis tikslo nepasiekė.

Jocytė nepakilo nuo suolo.

ARKA: Alice Kunek 21 (8/18 metimai), Barbora Balintova 21 (7/17 metimai), Laura Miškinienė (8 atk. kam.), Artemis Spanou ir Angelika Slamova – po 9.

ASVEL: Aleksandra Crvendakič 16, Nayo Raincock-Ekunwe 15, Ingrid Tanqueray 14, Alysha Clark 11.

Kitose pirmenybių rungtynėse Izmito „Belediyespor“ (0-1) komandos neišgelbėjo solidus Eglės Šikšniūtės žaidimas.

Lietuvė pelnė 14 taškų, bet Turkijos ekipa Salamankoje 80:101 (25:24, 21:14, 12:34, 22:29) nusileido vietos „Perfumerias Avenida“ (3-0).

Šikšniūtė rungtyniavo 33 minutes, realizavo 5 iš 10 dvitaškių, 4 iš 6 baudų, sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė bei užfiksavo 11 naudingumo balų.

„Belediyespor“: Kubra Erat (5/5 trit.) ir Erica Wheeler (6/20 metimai) – po 19, Clarissa Dos Santos (10 atk. kam.) ir Eglė Šikšniūtė – po 14, Milica Jovanovič 13.

„Perfumerias Avenida“: Katie Samuelson 29 (6/8 trit.), Tiffany Hayes 22, Silvia Dominguez 20 (4/6 trit.), Nikolina Milič ir Emese Hof – po 10.

Atrinkti (0) Visi (3)
Turim gerų krepšininkių,kurios ir EL žaidžia.Tai keista,kad rinktinei vis dar sunku ir jau senai dalyvavo stambesniam turnyre.Tačiau džiugu,kad ateina Jocytės karta,su ja gal pagaliau ir rinktinės pergalės grįž.