Nuotr.: Autorius: Ž. Vingelis/BC Prienai
Nuotr. Autorius: Ž. Vingelis/BC Prienai

Žydrūno Urbono vadovaujama „Juventus“ (9-5) komanda iškovojo devintąją pergalę Betsafe – LKL sezone. Rungtynėse Prienuose „Juventus“ 105:91 (32:28, 27:21, 22:21, 24:21) įveikė Prienų „CBet“ (6-12).

25
32
2
100%
5/5

Prienų ekipoje LKL debiutavo šiandien su klubu sutartį pasirašęs Ignas Sargiūnas. 21-erių 193 cm ūgio perspektyvus gynėjas per 17 minučių įmetė 1 tašką (0/2 dvit., 0/3 trit., 1/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tris kartus prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko -3 naudingumo balus.

Svečiai iš Utenos nuo pat rungtynių pradžios išsiveržė į priekį ir po dviejų kėlinių turėjo 10 taškų persvarą (59:49).

Ketvirto kėlinio pradžioje Šerniaus auklėtiniams pavyko sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (77:83), tačiau sėkmingiau sužaidę paskutinę rungtynių atkarpą, uteniškiai išsaugojo savo pranašumą ir įsirašė 9-ąją pergalę.

Utenos komandoje rezultatyviausias rungtynes atstovaujant „Juventus“ sužaidė Vaidas Kariniauskas, pelnęs 26 taškus. Žygimantas Skučas pelnė 25 taškus ir surinko 31 naudingumo balą.

Digbeu dėjimas:

„CBet“ gretose rezultatyviausiai šioje dvikovoje rungtyniavo Mindaugas Sušinskas, kuris pelnė 22 taškus. Jam puikiai talkino Justinas Jogminas, sužaidęs geriausias sezono rungtynes. Jis pelnė 18 taškų bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Prienų ekipa šiose rungtynėse vertėsi be rezultatyviausio komandos žaidėjo Marquiso Wrighto bei traumuoto aukštaūgio Egidijaus Dimšos. Kol kas klubui negali padėti ir komandos naujokas Demetriusas Treadwellas.

„CBet“: Mindaugas Sušinskas 22 (5/8 trit., 5 atk. kam.), Justinas Jogminas 18 (5/6 dvit., 5 rez. perd.), Tomas Digbeu 14, Einaras Tubutis 12 (6 atk. kam.), Simas Jarumbauskas ir Dominykas Domarkas po 9.

„Juventus“: Vaidas Kariniauskas 26 (11/16 dvit., 8 kld.), Žygimantas Skučas 25 (10/13 dvit., 5/5 baudų), Ignas Vaitkus 18 (4/6 trit., 7 atk. kam.), Martynas Gecevičius (1/6 trit.), Vaidas Čepukaitis (7 atk. kam.) ir Vytautas Šulskis po 9.

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (7)
Skautas
@spectre va iš tavęs, tai tikrai niekus. O Sargiūnui reikia laiko po pertraukos, klajonių ncaa. @Kestis tikrai jo nebus Žalgiry. Per silpnas. O charakteris toks, kad manau išvis niekad žalios maikės negaus