Nuotr.: FIBA Champions league
Nuotr. FIBA Champions league

FIBA Čempionų lygoje lietuviškosios Sasario „Banco di Sardegna“ (4-2) su Eimantu Bendžiumi ir Atėnų AEK (4-2) su Jonu Mačiuliu išsikovojo vietas antrajame etape.

Daugiausia pataiko: Keith Langford

Sasario klubas svečiuose 92:81 (23:17, 23:15, 27:26, 19:23) įveikė Stambulo „Galatasaray“ (1-5) ir A grupėje užėmė antrąją vietą.

Bendžius nugalėtojams per 35 minutes pelnė 20 taškų (1/2 dvit., 6/13 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, kartą suklydo, dukart prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

C grupės rungtynėse Atėnų AEK svečiuose 95:90 (20:16, 20:17, 27:22, 28:35) įveikė Minsko „Cmoki“ (2-4) ir užėmė antrą poziciją.

Nugalėtojams Mačiulis per 31 minutę įmetė 6 taškus (3/5 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, triskart prasižengė ir dukart suklydo bei surinko 10 naudingumo balų.