Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Domantas Sabonis žaidė puikiai, solidžiai atakavo iš toli ir pratęsė savo dvigubų dublių seriją, bet Indianos „Pacers“ (8-6) to neužteko. Ji NBA mače namuose 112:124 (28:37, 35:28, 29:28, 20:31) krito prieš Kristapo Porzingio ir Luka Dončičiaus vedamą Dalaso „Mavericks“ (7-7).

27
40
13
92%
11/12

Sabonis per 41 minutę pelnė 25 taškus (6/11 dvit., 3/4 trit., 4/9 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, keturis sykius suklydo ir tiek pat kartų prasižengė.

Tai buvo jau keturioliktasis Sabonio dvigubas dublis iš eilės šį sezoną. Lietuvis po praėjusios nakties, kai Andre Drummondas nesurinko dvigubo dublio, liko tarp dviejų NBA krepšininkų, kiekvienose šio sezono rungtynėse pasiekusiu dvigubus dublius.

Kitas tuo pasižymėjęs krepšininkas – Nikola Jokičius.

Lietuvis taip pat pataikė daugiausiai tritaškių šį sezoną (3). Sabonio pataikytų tritaškių rekordas NBA yra 4, o jį centras užfiksavo žaisdamas Oklahomos „Thunder“. Iki praėjusios nakties Sabonio geriausias rezultatas rungtyniaujant „Pacers“ gretose buvo 2 tolimi metimai.

Sabonio pasirodymas:

Dalaso komandoje Porzingis surinko 27 taškus, 13 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvius perdavimus. Latvis pataikė 11 dvitaškių iš 12.

„Keturi iš pirmųjų penkių mano metimų buvo paprasti dvitaškiai po puikių perdavimų iš komandos draugų, – po mačo pažymėjo Porzingis. – Tai buvo vienos iš tų rungtynių, kuriose viskas klostėsi lengvai. Šaunu, kad pasiekėme pergalę.“

Porzingio pasirodymas:

Luka Dončičius pridėjo trigubą dublį – 13 taškų (5/12 dvit., 3/4 baudų), 12 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Luka Dončičiaus pasirodymas:

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pacers“ dar pirmavo 94:93, bet tuomet „Mavericks“ spurtavo 19:6 ir įgijo 12 taškų pranašumą (112:100). Mačo pabaigoje persvara pasiekė rekordinę 16 taškų ribą ir nugalėtojas buvo aiškus.

Daugiausia pataiko: Luka Doncic

„Mes po to negalėjome atsigauti“, – apie „Mavericks“ spurtą ketvirtajame kėlinyje kalbėjo Malcolmas Brogdonas.

„Pacers“ vertėsi be Myleso Turnerio, kuriam lūžo dešinė ranka. Komandai taip pat nepadėjo mainais įsigytas Carisas LeVertas, kuris jau buvo kartu su komanda.

Indianos komanda sulaukė ir gerų naujienų – pirmąjį mačą šį sezoną sužaidė Jeremy Lambas. Prieš 11 mėnesių jam plyšo meniskas, kryžminiai kelio raiščiai ir lūžo kaulas. Nuo suolo pakilęs krepšininkas per 19 minučių įmetė 10 taškų.

„Pacers“ žaidė pirmąsias šio sezono rungtynes su grupele sirgalių. Sekmadienį, mače su Toronto „Raptors“, žiūrovų skaičius gali padidėti iki 1000.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 26 (5 rez. perd.), Domantas Sabonis 25 (3/4 trit., 10 atk. kam.), Dougas McDermottas 16 (8 atk. kam.), Aaronas Holiday 13, Jeremy Lambas ir Justinas Holiday po 10.

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 27 (11/12 dvit., 13 atk. kam.), Trey Burke'as 22, Jalenas Brunsonas ir Timas Hardaway po 19, Luka Dončičius 13 (12 atk. kam., 12 rez. perd.).