Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix

Artūras Gudaitis surinko pirmą sezono dvigubą dublį, o jo atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (13-6) išliko pergalingame kelyje Eurolygoje.

11
24
2
10

Xavi Pascualio auklėtiniai permainingoje kovoje namuose 85:78 (28:15, 25:16, 11:24, 21:23) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (11-10) krepšininkus.

Gudaitis nugalėtojams per 25 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 2 varžovo metimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

Lietuvis dvigubą dublį užfiksavo jau trečiojo kėlinio pradžioje, o jo pastarųjų ketverių rungtynių statistika Eurolygoje siekia 18,3 taško, 6,8 atkovoto kamuolio ir 26 naudingumo balus.

„Zenit“ fantastiškai pradėjo rungtynes ir per pirmąją mačo dalį įgijo triuškinamą pranašumą – 53:31.

Vis dėlto po pertraukos grįžę Ergino Atamano auklėtiniai parodė charakterį ir trečiąjį kėlinį pradėjo atkarpa 22:6 – 53:59.

Likus puspenktos minutės Billy Baronas baudų metimais padidino šeimininkų pranašumą iki 16 taškų (75:59), tačiau „Anadolu Efes“ vėl spurtavo, šį kartą 11:0, ir viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis – 70:75.

Pergalę „Zenit“ klubui įtvirtino du Kevino Pangoso tritaškiai bei Mateušo Ponitkos dvitaškis – 83:72.

Stambulo ekipos neišgelbėjo ir 15 puolime atkovotų kamuolių, kai šeimininkai sugriebė vos 7.

„Zenit“: Willas Thomasas 14, Austinas Hollinsas (5 rez. perd.) ir Kevinas Pangosas po 13, Andrejus Zubkovas 12, Artūras Gudaitis 11 (10 atk. kam., 24 naud. bal.), Mateušas Ponitka ir Billy Baronas po 10.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 23 (8/11 dvit., 1/6 trit., 7 išpr. praž., 25 naud. bal.), Shane'as Larkinas 20 (5 rez. perd., 4 kld., 6 išpr. praž., 21 naud. bal.), Chrisas Singletonas ir Bryantas Dunstonas (9 atk. kam.) po 10.

Atrinkti (0) Visi (15)
Eurolyga
Siendien Nemazai palankiu pergaliu Zalgiriui
2021-01-21
-1
mums tai yra paranku, kad Zenitas laimėjo. įdomus ir labai permainingas mačas buvo.
2021-01-21
-1
aliejui vel teisejai leido daužytis, larkinas pastoviai spardomas buvo, gauna sprasmirdusius gazolio pinigus ir švilpukus i subine susikiša.
7473
Ligoni,uzmirsai kaip Gudaitis asmeniskai nusitrauke kontrakta kad tik pabegti is raudono skuduro kai Guoga aiskino kad jis nebus parduodamas net uz milijona?
2021-01-21
-1
judaitis visai tiktu rusijos rinktinei, kaiptik mozgovas jau kaip ir baigia karjera, tad galetu judaitis centro vieta uzpildyti.
2021-01-21
jeigu lkf turėtų kiaušus visi lodoriai kurie žaidžia pas kacapus nei per 1000 metų nežaistų už rinktinę
2021-01-21
-1
Nu
Pagal tavo debilo logika. Kazlauskas išvis neturėjo trenoiruot LTU rinktinės nes treniravo CSKA?