Miuncheno „Bayern“ (12-9) Eurolygoje patyrė beviltišką nesėkmę.

19
8
25%
2/8

Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje 51:75 (10:20, 10:22, 15:21, 16:12) beviltiškai nusileido Milano „Armani Exchange“ (13-7) krepšininkams.

51 tašką įmetęs „Bayern“ tapo mažiausiai taškų šiame sezone kol kas pelniusia komanda.

Iki šiol šis pasiekimas priklausė Vilerbano ASVEL ekipai, kuri aštuntame pirmenybių ture prieš Sankt Peterburgo „Zenit“ sukrapštė 53 taškus

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po Kyle'o Hineso dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą (18:8). Antrojo kėlinio pabaigoje italai surengė spurtą 16:7 ir po Sergio Rodriguezo tolimo šūvio paskutinėmis sekundėmis persvara pasiekė 22 taškus (42:30).

Po ilgosios pertraukos Etorre Messinos auklėtiniai nemažino apsukų ir 28-ąją rungtynių minutę po Rodriguezo dvitaškio persvara išaugo iki rekordinės – 28 taškų (60:32).

Formalumu tapusiame paskutiniame ketvirtyje „Bayern“ šiek tiek sumažino skirtumą, tačiau triuškinančią pergalę vis tiek šventė Italijos klubas (75:51).

Triuškinančiu skirtumu pralaimėtose rungtynėse į akį krito tragiškas vokiečių pataikymas. „Bayern“ dvitaškius realizavo 36 procentų taiklumu (16/44), tritaškius – 14 procentų (2/14).

Naudingiausiai italų gretose rungtyniavo Zachas LeDay, kuris per 32 minutes pelnė 10 taškų (2/8 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

„Bayern“ ekipoje dviženklį taškų kiekį surinko tik Jalenas Reynoldsas, kuris per 22 minutes įmetė 12 taškų (5/12 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5, perėmė bei prarado po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus blokavo varžovų metimą ir surinko 13 naudingumo balų.

„Armani Exchange“: Sergio Rodriguezas 14, Kevinas Punteris 12, Riccardo Moraschini 11 (3/3 trit.), Zachas LeDay 10 (8 atk. kam.), Malcolmas Delaney ir Kyle‘as Hinesas po 8.

„Bayern“: Jalenas Reynoldsas 12 (5/12 dvit., 5 atk. kam.), Diego Flaccadori 8, Wade‘as Baldwinas (5 kld.) ir Jamesas Gistas po 6, Nickas Weileris-Babbas 5 (4 kl.)... Vladimiras Lučičius 0 (21 min., 0/2 dvit., 0/1 trit., 3 kl., -4 naud. bal.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Gustas
Milanas pagal sudėtį ir rodomą žaidimą dabar yra trečia komanda eurolygoje, po CSKA ir barcos, o Bajernas po trupipį stumiamas į aštuntuko galą, kur jam ir vieta. Artimiausiu metu ir realas paliks ketvertuką.
2021-01-22
+1
juodis
Milanas antram ture pradėjo žaist krepšinį
2021-01-22
Milanas
Cia Manau palanki pergali Tai Milanas uzdusino gynyboje Manau Bayern Statistikoje pas kiekviena zaideja po klaida