Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Skaudų pralaimėjimą savaitės pradžioje Pirėjo „Olympiakos“ (11-9) klubui patyręs Vilerbano ASVEL (7-14) reabilitavosi.

17
24
100%
9/9
2

T.J. Parkerio auklėtiniai savo aikštėje 90:77 (17:17, 23:17, 21:20, 29:23) susitvarkė su „Valencia“ (11-10).

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 4 minutes, „Valencia“ dar turėjo trijų taškų pranašumą (52:49), tačiau šeimininkai ketvirtį užbaigė atkarpa 12:2 – 61:54.

Ketvirtajame kėlinyje Ispanijos klubo bėdos nesibaigė bei nesėkminga atkarpa prasitęsė iki 8:30, kas leido ASVEL atitolti nepavejamai – 79:60.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Williamas Howardas sužaidė itin produktyviai ir per 16 minučių pelnė 17 taškų (1/1 dvit., 2/3 trit., 9/9 baud.), išprovokavo 6 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

„Valencia“ ekipai, kuri toliau verčiasi be Bojano Dubljevičiaus, tai buvo ketvirtoji nesėkmė per pastarąsias penkerias rungtynes Eurolygoje.

ASVEL: Williamas Howardas 17 (16 min., 9/9 baud., 6 išpr. praž., 24 naud. bal.), Guerschonas Yabusele 12, Derrickas Waltonas ir Davidas Lighty po 10.

„Valencia“: Nikola Kaliničius 18 (6/7 dvit., 6/6 baud.), Derrickas Williamsas 11, Martinas Hermanssonas (7 rez. perd.), Mike'as Tobey (9 atk. kam.) ir Samas Van Rossomas po 9.