34
33
8
6

Geriausias sezono rungtynes sužaidusio Jameso vedami Los Andželo „Lakers“ (12-4) išvykoje 113:106 (29:33, 34:24, 23:24, 27:25) pranoko Milvokio „Bucks“ (9-6) ir svečiuose iškovojo aštuntąją pergalę iš tiek pat galimų.

LeBronas per 38 minutes pelnė 34 taškus (7/15 dvit., 6/10 trit., 2/2 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei 3 sykius suklydo.

„Mūsų pagrindinė motyvacija buvo nepralaimėti du kartus iš eilės ir mums tai pavyko“, – trumpai komentavo Anthony Davisas.

„Lakers“ į priekį buvo pabėgę po sėkmingos atkarpos ketvirtajame kėlinyje. LeBronas pelnė 5 taškus iš eilės, Kuzma pridėjo dvitaškį, Markieffas Morrisas smeigė tritaškį, o svečiai spurtavo 10:2 bei susikrovė 11 taškų pranašumą – 96:85.

Vis dėlto atsitiesę „Bucks“ po Khriso Middletono sėkmingo reido į baudos aikštelę priartėjo per vieną metimą ir likus žaisti 3 minutes Milvokio ekipos deficitas siekė 2 taškus – 100:102.

Jau kitoje atakoje Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as pataikė iš toli, o dar po vieną tritaškį pridėjo Alexas Caruso bei Jamesas ir prieš prasidedant paskutinei minutei „Lakers“ tapo nepavejami – 111:103.

Jamesas šiose rungtynėse pranoko „Bucks“ lyderį Giannį Antetokounmpo. MVP titulą ginantis graikas per 35 minutes surinko 25 taškus (10/14 dvit., 1/3 trit., 2/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką, 6 asmenines pražangas ir net 9 klaidas.

Daugiausia pelno: LeBron James

„Individualūs apdovanojimai niekada nebuvo siekiamybė, – po pergalės tikino LeBronas. – Svarbiausia yra komandos sėkmė. Tiesiog noriu žaisti gerai prieš bet kurį varžovą.“

„Lakers“ šiose rungtynėse kur kas geriau metė tritaškius – tikslą pasiekė 19 tolimų metimų iš 37 (51 proc.). Palyginimui, „Bucks“ realizavo 9 tolimus metimus iš 28 (32 proc.).

„Buvo atkarpų, kuriose gerai atrodėme abiejose aikštės pusėse, – teigė „Bucks“ vyr. treneris Mike‘as Budenholzeris. – Po to turėjome prastą atkarpą antrajame kėlinyje, kai atrodėme tikrai prastai. Nebuvome tokie švieži, kokie turėjome būti visas 48 minutes.“

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 25 (10/14 dvit., 12 atk. kam., 9 kld.), Jrue Holiday 22 (8/11 dvit., 2/7 trit.), Khrisas Middletonas 20 (3/9 dvit., 3/6 trit.), Brookas Lopezas 13 (5/8 dvit.), Donte DiVincenzo 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 34 (7/15 dvit., 6/10 trit., 8 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 23 (7/10 trit.), Anthony Davisas 18 (8/17 dvit., 9 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 12 (4/7 dvit.).

kasioguru
tai skambias antrastes rasyt yra vienas is pagrindiniu zurnalistikos metodu, nes kitaip skaitytoju maziau pritrauksi. nieko ten nesulaikomo aisku kad nebuvo, Lebronas jau nebe tas traukinys, kur per visus kiaurai eidavo. dabar pameto is toliau, ir kas idomiausia, kad gerai pameto, turi jis ta metima, tik prie baudu kazkaip neuztikrintai atrodo. ir ardytis jam jau nera reikalo, kai yra jaunesnis Davis, per kuri gali sukt visa puolima. nu o Giannis tai tragedija, nezinau, ka jis ten tarpsezoniu dirba ir tobulina, gal raumenis, nes nei metimo, nei proto jo zaidime nesimato. as tai jau galvoju, kad komanda, kurios lyderis bus Giannis, niekad nelaimes ziedu, nes negali i ziedus vest zaidejas, kuris nera centras ir neturi metimo. jei jau sezoninese lipa i medi ir prazangas puolime renkasi, tai playofuose vel bus fail. jei jau taip neiseina su metimu, reiketu gal persiorientuot i grynai gynybini zaideja ir palikt puolima kitiem.
2021-01-22
+1
D
Pilnai pritariu. Kai kiti nesulaikomai žaidžia jau dešimtmetį, jokios panašios antraštės. Vaikams kuriami straipsniai, kai nieks visų varžybų nežiūri, o tik highlightus permeta akimis, pažiūri į statistiką ir vau tipo nesulaikomas. Pirmas dalykas - jis jau sulaikomas keleri metai. Antras dalykas - visa lakers ekipa atrodo labai gerai. Trečias dalykas - Bucks atrodo labai silpnai - suolas silpnas ir 2 žaidėjai konkretūs lyderiai, bet slabni lyderiai. Vidutiniokų ekipa šiais metais, po Bledsoe ir dar kelių žaidėjų išėjimo. Aplamai vėl tas pats scenarijus, kuris prasidėjo nuo Heat sezono. Lebras susirenka super teamą ir kontroliuoja vadžias, nors dažniausiai esmines pergales atneša kiti žaidėjai, kaip Ray Allen, Kyrie Irving ar A.Davis su Pope\'u. Dažnas reiškinys, kai Lėbras sėdas ant suolo dar pirmam kėlinyje 7 minutę sužaidęs vos 5 minute, tada komanda pasidaro pranašumą, Lėbras grįžta antrame kėlinyje viduryje, kai jau pranašumas sukrautas ir telieka tik statistiką gerintis. Tad dažniausiai svarbiausiose rungtynėse pranašuma Lėbrui sukrauna SUOLAS. Tad jokio nesulaikomumo nematau, kai šiandien vėl gale labiausiai patraukė Pope\'as su Caruso.
2021-01-22
ka tu kalbi? :D lebrono didziausias +/- komandoj 😂😂😂😂😂😂
2021-01-22
+3
Na
dar syki pasirodo straipsnio autoriu neobjektyvumas, KD ar Curry si sezona retai aikste palieka imete maziau nei 33, bet antrasciu nebuna nesustabdomi ir pan, o cia lebricko season high 33, kas gedinga ir rasoma atrodo 60 butu sumetes