Niujorko „Knicks“ (8-8) tęsia sėkmingą sezono startą.

31
9
100%
7/7

Tomo Thibodeau auklėtiniai išvykoje 119:104 (40:31, 23:26, 26:19, 30:28) pranoko „Golden State Warriors“ (8-7) ir iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės.

„Knicks“ gretose geriausias karjeros rungtynes sužaidė 2019 m. trečiasis naujokų biržos šaukimas R.J. Barrettas, kuris per 37 minutes pelnė 28 taškus (8/14 dvit., 2/3 trit., 6/8 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir 2 sykius suklydo.

„Knicks“ į priekį nurūko trečiajame kėlinyje. Alecas Burksas pataikė baudos metimą, Mitchellas Robinsonas įkrovė iš viršaus, Julius Randle‘as pridėjo dar du taškus, o svečiai laimėjo atkarpą 10:3 bei įgijo 15 taškų persvarą – 89:74.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Obi Toppinas bei Immanuelis Quickley atseikėjo po tritaškį ir praktiškai nulėmė rungtynių baigtį – „Knicks“ pirmavo 97:81.

Šeimininkų neišgelbėjo ir solidus Curry pasirodymas. „Warriors“ lyderis surinko 30 taškų (4/5 dvit., 5/14 trit., 7/8 baud.), 4 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius bei 4 klaidas.

Antrajame kėlinyje po kuriozinės situacijos iš aikštės buvo išvarytas „Warriors“ puolėjas Draymondas Greenas. Grįžtant į gynybą puolėjas rėkė ant „Warriors“ naujoko Jameso Wisemano, tačiau teisėjas šią situaciją interpretavo kitaip ir Greenui skyrė antrą techninę pražangą, kuri virto diskvalifikacine.

„Knicks“ šiose rungtynėse kur kas efektyviau metė tritaškius – tikslą pasiekė 11 tolimų metimų iš 24 (46 proc.). Palyginimui, „Warriors“ pataikė 9 tritaškius iš 38 (24 proc.).

„Warriors“: Stephenas Curry 30 (4/5 dvit., 5/14 trit.), Andrew Wigginsas 17 (5/10 dvit., 9 atk. kam.), Jamesas Wisemanas 15 (5/8 dvit., 8 atk. kam.), Ericas Paschallas 12 (5/9 dvit.).

„Knicks“: R.J. Barrettas 28 (8/14 dvit.), Mitchellas Robinsonas 18 (8/11 dvit., 8 atk. kam.), Julius Randle‘as 16 (3/9 dvit., 17 atk. kam., 9 rez. perd.), Elfridas Paytonas 15 (4/7 dvit.), Reggie Bullockas 12 (4/5 trit.), Alecas Burksas 11.