Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Donovanas Mitchellas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedama Jutos „Jazz“ (11-4) pratęsė pergalingą seriją.

36
34
75%
6/8
100%
8/8

Quino Snyderio auklėtiniai namuose 129:118 (31:43, 39:26, 30:23, 29:26) pranoko Naujojo Orleano „Pelicans“ (5-9) ir pasiekė septintąją pergalę paeiliui.

Mitchellas per 34 minutes surinko 36 taškus (5/11 dvit., 6/8 trit., 8/8 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką ir 4 klaidas.

Jutos ekipa atitrūko ketvirtajame kėlinyje. Jordanas Clarksonas atliko sėkmingą reidą krepšio link, Rudy Gobertas įkrovė iš viršaus, Joe Inglesas smeigė tritaškį, o „Jazz“ laimėjo atkarpą 7:0 bei padidino persvarą iki 15 taškų – 115:100.

„Pelicans“ dar bandė vytis varžovus, bet Mike‘as Conley surinko 5 taškus paeiliui, Gobertas dar vieną ataką užbaigė dėjimu ir mačo baigtis tapo aiški – „Jazz“ pirmavo 129:112.

Svečių gretose geriausiai pasirodė Zionas Williamsonas, kuris pelnė 27 taškus (8/13 dvit., 1/1 trit., 8/10 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir sykį suklydo.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 36 (5/11 dvit., 6/8 trit.), Mike‘as Conley 20 (6/9 dvit.), Jordanas Clarksonas 19 (3/10 trit.), Bojanas Bogdanovičius 16 (3/6 dvit., 1/5 trit.), Rudy Gobertas 12 (6/8 dvit., 11 atk. kam.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 27 (8/13 dvit., 8/10 baud.), Brandonas Ingramas 23 (4/8 dvit., 4/6 trit.), Lonzo Ballas 14 (4/9 dvit., 2/6 trit.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris ir J.J. Redickas po 11.