Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Ketvirtąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo „Barcelona“ (15-6) krepšininkai.

10
17
5
67%
4/6

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 72:60 (21:11, 14:20, 22:14, 15:15) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (7-14) krepšininkus ir turnyro lentelėje pakilo į pirmąją vietą.

Šiose rungtynėse po ilgo laiko ant parketo buvo galima išvysti pagrindinius katalonų aukštaūgius Brandoną Daviesą ir Nikolą Mirotičių.

Daviesas dėl blauzdos traumos nežaidė nuo gruodžio 16-osios, Mirotičius dėl asmeninių priežasčių nerungtyniavo nuo gruodžio 27 d.

Daviesas per 14 minučių įmetė 9 taškus (2/2 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 1 bei, perėmė bei prarado po 2 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 11 naudingumo balų.

Mirotičius rungtynes pradėjo starto penkete ir per 17 minučių pelnė 6 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 13 naudingumo balų.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, pirmajame kėlinyje pasiųsdami serbus į nokdauną ir po Leo Westermanno baudos metimo susikraudami 13 taškų persvarą (21:8).

Vis dėlto svečiai baltos vėliavos anksčiau laiko kelti neketino, atsakė atkarpa 12:5 ir 18-ą rungtynių minutę po Jordano Loydo dvitaškio sumažino deficitą iki 3 taškų (28:31).

Po ilgosios pertraukos „Barca“ atstatė turėtas pozicijas, spurtavo ir po Davieso baudų metimų ketvirčio pabaigoje įgijo 14 taškų pranašumą (57:43).

Reikalus Šaro auklėtiniai išsprendė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet pelnė 9 taškus be atsako ir po Davieso baudų metimų nutolo nebepavejamai (66:45).

Vienas naudingiausių Ispanijos klubo gretose buvo Nickas Calathes. Graikas per 24 minutes pelnė 10 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4, perėmė bei prarado po 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius 11 (3/6 trit.), Jordanas Loydas 9 (0/5 trit.), Corey Waldenas 8 (2/5 trit.).

„Barcelona“: Cory Higginsas 14 (6/10 dvit.), Pierre‘as Oriola 12 (7 atk. kam.), Rolandas Šmitas 11, Nickas Calathesas 10 (5 rez. perd.), Brandonas Daviesas 9.