Nuotr.: BasketNews.lt
Nuotr. BasketNews.lt

Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo Vilniaus „Rytas“ (11-5)

9
20
7
57%
4/7

Giedriaus Žibėno auklėtiniai išvykoje 86:78 (20:18, 23:24, 21:18, 22:18) palaužė „Šiaulių“ (4-10) krepšininkus.

Patyrę pralaimėjimą šiauliečiai su 4 pergalėmis ir 10 nesėkmių išlieka turnyrinės lentelės dugne.

Tuo metu sostinės ekipa pergalėmis pasivijo Panevėžio „Lietkabelį“ (11-4), tačiau Nenado Čanako auklėtiniai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms vilniečiai spurtavo 9:0 ir po Keitho Bensono 4 taškų paeiliui susikrovė dviženklį pranašumą (83:71).

Likus minutei Elvaras Fridrikssonas pelnė 5 taškus paeiliui ir sugrąžino šiauliečių viltis kovoti dėl pergalės (78:83). Netrukus islandas prametė abi baudas, o pergalę tritaškiu įtvirtino Dovis Bičkauskis (86:78).

Galingą pasirodymą šiauliečių gretose surengė Andy Van Vlietas. Belgas per 31 minutę pelnė 19 taškų (8/10 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 10 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 32 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Arnas Butkevičius, kuris per 37 minutes pasižymėjo 9 taškais (4/7 dvit., 0/5 trit., 1/2 baud.), 10 atkovotų bei 2 perimtais kamuoliais, 7 rezultatyviais perdavimais, klaida ir 20 naudingumo balų.

„Šiauliai“: Andy Van Vlietas 19 (8/10 dvit., 10 atk. kam.), Elvaras Fridrikssonas 16 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 7 kl.), Kaspars Berzins 11 (1/5 trit., 7 atk. kam.), Martynas Varnas 9 (5 rez. perd.).

„Rytas“: Keithas Bensonas 15 (6/10 dvit.), Ryanas Boatrightas (2/6 trit.) ir Dovis Bičkauskis po 14, Lukas Uleckas 11 (3/5 trit.), Gytis Radzevičius 10 (10 atk. kam.), Arnas Butkevičius 9 (10 atk. kam.).