Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Bamas Adebayo su 41 tašku pasiekė asmeninį karjeros rekordą, tačiau to Majamio „Heat“ (6-9) ekipai neužteko. Ji NBA mače svečiuose 124:128 (25:36, 31:30, 26:30, 42:32) krito prieš Bruklino „Nets“ (10-8).

28
27
83%
5/6
6

Pralaimėjusių gretose Adebayo per 38 minutes pataikė 13 dvitaškių iš 19, 1 tritaškį iš tiek pat bandymų ir 12 baudų metimų iš 14. Centras taip pat pridėjo 5 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Ankstesnis Adebayo rekordas buvo 30 taškų.

„Norėjau, kad iškovotume pergalę. Jeigu nelaimi, tuomet 40 taškų nieko nereiškia“, – pažymėjo Adebayo.

Adebayo tapo tik antruoju krepšininku „Heat“ istorijoje, kuris nesulaukus 24 gimtadienio sugebėjo įmesti bent 40 taškų.

Adebayo pasirodymas:

„Nets“ į priekį vedė Kevino Duranto ir Kyrie Irvingo duetas. Durantas per 37 minutes įmetė 31 tašką (7/12 dvit., 4/7 trit., 5/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

Durantas tapo pirmuoju „Nets“ krepšininku nuo 2006 metų, kuriam pavyko ketveriose rungtynėse iš eilės pelnyti bent po 30 taškų. Prieš tai tuo pasižymėjo Vince'as Carteris.

Irvingas per 36 minutes surinko 28 taškus (7/12 dvit., 3/5 trit., 5/6 baudų), 6 sugriebtus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Jamesas Hardenas per 38 minutes pridėjo 12 taškų (2/3 dvit., 0/5 trit., 8/9 baudų), 7 atkovotus kamuolius bei 11 rezultatyvių perdavimų. Visgi snaiperis 6 kartus suklydo.

Hardenas per pirmąjį kėlinį neatliko nė vieno metimo, o tai buvo jau antrosios tokios gynėjo rungtynės persikėlus į „Nets“.

Per visą savo karjerą „Rockets“ klube snaiperis sužaidė tik dvejas rungtynes, kuriose pirmajame kėlinyje neatliko metimo į krepšį.

Daugiausia pataiko: Kevin Durant

Tai buvo pirmosios rungtynės, kuriose „Nets“ laimėjo sudėtyje turėdama Durantą, Irvingą ir Hardeną.

„Visi trys jie yra velniškai apdovanoti. Pagal kamuolio valdymą, atakavimą ir laisvų komandos draugų atradimą jie yra trys geriausi žaidėjai šiame versle“, – po mačo sakė „Heat“ treneris Erikas Spoelstra.

Lemiamame ketvirtyje Irvingas pelnė 18 taškų ir padėjo savo ekipai triumfuoti.

Irvingo pasirodymas:

Prasidėjus priešpaskutinei minutei Goranas Dragičius įmetė dvitaškį ir „Heat“ skirtumą sumažino iki 1 taško (112:113), bet Irvingas smeigė tritaškį, Durantas pridėjo dvitaškį, Irvingas dar pasižymėjo dviem taškais ir „Nets“ pabėgo 120:112.

Paskutinę minutę komandos taškus dažniau rinko nuo baudų metimų linijos, o šį išbandymą atlaikę „Nets“ šventė pergalę.

„Nets“ pataikė 51 proc. tritaškių (19/37), o „Heat“ – 28 proc. (13/46).

„Heat“ vertėsi be Jimmy Butlerio ir Tylerio Herro.

„Nets“: Kevinas Durantas 31 (11/19 met., 2 bl.), Kyrie Irvingas 28 (10/17 met., 7 rez. perd.), Joe Harrisas 23 (7/12 trit.), Jamesas Hardenas 12 (7 atk. kam., 11 rez. perd.), Jeffas Greenas 11 (3/4 trit.).

„Heat“: Bamas Adebayo 41 (14/20 met., 9 rez. perd.), Goranas Dragičius 19 (7 rez. perd.), Duncanas Robinsonas ir Kendrickas Nunnas po 18.

Atrinkti (0) Visi (6)
Nieko tas Bruklinas siemet neims, tik ne su tokia sudetim. Stabiliai po 115-120 ar dar daugiau praleidzia kiekvienam mace, kaip ti susitinka su komanda kuri kieciau ginasi iskart gauna. Ateis PO is vis pirmam rounde juos ismes iskart.
2021-01-24
+3
Na jo
Nori lazintis?
2021-01-24
-1
Neturėjo Heat dviejų svarbių žaidėjų,bet sugebėjo mesti rimtą kovą.Nets kažkaip sunkiai žaidžiasi,čia yra žvaigždžių prigrūstų komandų liga.Jiems visada tenka kovoti iš visų jėgų,nes vaeržovai nori įveikti žvaigždūnus.Tai ir tų pralaimėjimų nemažai patiriama,bet atėjus PO jau pasimato favoritų statusas.