Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

DeMarcusas Cousinsas sužaidė geriausias rungtynes Hjustono „Rockets“ (6-9) gretose, o jo vedama ekipa NBA mače svečiuose 133:108 (38:27, 32:32, 34:24, 39:25) sutriuškino Dalaso „Mavericks“ (8-8).

28
34
71%
5/7
17

Nugalėtojų komandoje 30-metis Cousinsas per 30 minučių surinko 28 taškus (5/7 dvit., 4/8 trit., 6/7 baudų), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Prieš tai šį sezoną jis daugiausiai buvo įmetęs 13 taškų.

2019-2020 metų sezone vidurio puolėjas nežaidė, o 2018-2019 metais „Golden State Warriors“ gretose daugiausiai buvo įmetęs taip pat 28 taškus.

Iki traumų Cousinsui tokie skaičiai buvo įprasti. Jis 2016-2017 metų sezone vidutiniškai rinko po 27 taškus.

„Man svarbiausia yra metimų kokybė. Cousinsas dirba su savo tritaškių pataikymu, žinojau, kad taip nutiks. Svarbiausia, kad jis gautų gerus metimus, o šį kartą tai ir nutiko“, – teigė „Rockets“ treneris Stephenas Silasas.

Cousinso pasirodymas:

„Rockets“ komandoje į aikštę grįžo penkis mačus paeiliui dėl kelio skausmų praleidęs Johnas Wallas, kuris per 21 minutę įmetė 7 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Ericas Gordonas surinko 33 taškus (6/9 trit.) ir pasiekė savo šio sezono rekordą.

Victorui Oladipo Hjustono klubas suteikė poilsio.

Pralaimėjusiems Luka Dončičius per 29 minutes įmetė 26 taškus (8/12 dvit., 1/6 trit., 7/12 baudų), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvaus perdavimo. Ketvirtajame kėlinyje slovėnas nežaidė.

Dalaso klubas latviui Kristapui Porzingiui šiame mače suteikė poilsio.

Blokas Bobanui Marjanovičiui:

„Mavericks“: Luka Dončičius 26 (8 rez. perd.), Timas Hardaway ir Bobanas Marjanovičius (12 atk. kam.) po 15, Trey Burke'as 13.

„Rockets“: Ericas Gordonas 33 (6/9 trit.), DeMarcusas Cousinsas 28 (17 atk. kam.), Davidas Nwaba 18 (6/7 met.), Masonas Jonesas 16.