Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jamalas Murray itin sudėtingu tritaškiu aidint sirenai išplėšė pratęsimą, o galiausiai Denverio „Nuggets“ (9-7) per antrąjį pratęsimą svečiuose 120:112 (28:30, 30:31, 15:16, 25:21, 8:8, 14:6) įveikė Finikso „Suns“ (8-7).

29
34
22
6

Murray kamuolį priėmė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 6 sekundėms. Kanadietis atšoko nuo varžovo ir krisdamas atliko itin sudėtingą tritaškį, kuris skrodė tinklelį.

Tai buvo penktasis Murray šūvis karjeroje, kuriuo kanadietis per paskutines penkias ketvirtojo kėlinio sekundes galėjo išplėšti pratęsimą. Prieš tai visi keturi šūviai tikslo nepasiekė.

Iki pirmojo pratęsimo pabaigos likus 1,3 sek. Jae Crowderis smeigė tritaškį ir komandas pasiuntė į antrąjį pratęsimą.

Antrą papildomą atkarpą Monte Morrisas pradėjo penkiais taškais iš eilės, Nikola Jokičius pridėjo keturis taškus ir „Nuggets“ atitrūko 115:108 bei šventė pergalę.

Šie klubai susitiko antrąjį kartą paeiliui. Vakar „Nuggets“ taip pat per pratęsimą triumfavo 130:126.

„Atrodė, lyg tai buvo atkrintamųjų rungtynės, – po mačo sakė „Nuggets“ treneris Michaelas Malone'as.

Nugalėtojams Jokičius surinko galingą dvigubą dublį. Serbas per 42 žaidimo minutes surinko 29 taškus (9/21 dvit., 11/14 baudų), atkovojo 22 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jokičiaus pasirodymas:

Mačo herojumi tapęs Murray įsirašė 26 taškus (7/15 dvit., 3/7 trit., 3/4 baudų) 6 atkovotus kamuolius bei 5 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“ komandoje Chrisas Paulas buvo per žingsnį nuo trigubo dublio – 21 taškas, 13 rezultatyvių perdavimų ir 9 atkovoti kamuoliai.

„Suns“: Chrisas Paulas (9 atk. kam., 13 rez. perd.) ir Jae Crowderis po 21, Cameronas Johnsonas 19, Deandre Aytonas 17 (13 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 11.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 29 (22 atk. kam.), Jamalas Murray 26 (5 rez. perd.), JaMychalas Greenas 16, Michaelas Porteris 14 (3/4 trit., 11 atk. kam.), Monte Morrisas 13.