Nuotr.: ZUMA PRESS – Scanpix
Nuotr. ZUMA PRESS – Scanpix

Vieną sėkmingiausių sezono pasirodymų Italijoje surengė Zachas LeDay, kurio vedama Milano „AX Armani Exchange“ (15-1) įsirašė pergalę.

Daugiausia pataiko: Kevin Punter

Buvęs žalgirietis surinko 33 naudingumo balus, o Ettore Mesinos auklėtiniai svečiuose 82:77 (23:22, 22:20, 20:23, 17:12) pranoko Trevizo „De'Longhi Basket“ (7-9) su Davidu Loganu priešakyje.

LeDay per 28 minutes sumetė 23 taškus (8/8 dvit., 1/1 trit., 5/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas ir sykį prasižengė.

Galingiausią mačą aukštaūgis Italijoje pačioje sezono pradžioje sužaidė prieš tą pačią Trevizo komandą, kai pelnė 25 taškus, sugriebė 12 kamuolių bei užfiksavo 36 naudingumo balus.

Vilniaus „Rytui“ praeityje atstovavęs Loganas žaidė 28 minutes, įsirašė 19 taškų (3/6 dvit., 4/10 trit., 1/1 baud.), rezultatyvų perdavimą, 5 klaidas ir 6 naudingumo balus.

„De'Longhi Basket“: Davidas Loganas 19, Christianas Mekowulu 17, Michalas Sokolowski 14, Nicola Akele 10.

„AX Armani Exchange“: Zachas LeDay 24, Sergio Rodriguezas 16 (4/9 trit.), Malcolmas Delaney 12, Kalebas Tarczewski 11.