Kauno „Žalgiris“ (12-1) po trijų savaičių į LKL pirmenybes sugrįžo abejonių nekeliančia pergale. Lyderius ilsinusio Martino Schillerio auklėtiniai namų susitikime 94:59 (27:10, 17:14, 30:25, 20:10) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (5-11).

Kauniečiai dvikovai neregistravo Thomaso Walkupo. Marekas Blaževičius sveiksta po apsikrėtimo COVID-19 infekcija.

Progos debiutuoti „Žalgirio“ komandoje sulaukė dubleris Mantas Rubštavičius, kuris per 19 minučių prametė 4 metimus iš žaidimo, realizavo 3 baudas iš 4, atkovojo 2 kamuolius, 3 kartus suklydo, 5 sykius prasižengė ir surinko –5 naudingumo balus.

18-metis Paulius Murauskas į aikštę žengė ketvirtajame kėlinyje, sužaidė 6 minutes, pasižymėjo 2 taškais (1/1 dvit., 0/1 trit.) ir 1 klaida.

Karolis Lukošiūnas per 25 minutes susmeigė 4 iš 8 tritaškių ir iš viso įmetė 14 taškų.

Nė vienas iš pagrindinės rotacijos žaidėjų nerungtyniavo ilgiau nei 20 minučių.

Galingai pasirodęs Martinas Gebenas pelnė 12 taškų (6/11 dvit., 0/1 trit.), atkovojo net 15 kamuolių, išdalino 5 rezultatyvius perdavimus bei įsirašė 28 naudingumo balus.

Centro atkovotų kamuolių karjeros rekordas siekia 16, o rezultatyvių perdavimų – 7.

Aikštės šeimininkai visus reikalus išsprendė labai greitai, kai nuo pirmojo kėlinio vidurio surengė spurtą 26:0 ir 13-ąją rungtynių minutę dominavo 34:10.

Kėdainiečiams nepadėjo Jokūbas Gintvainis. „Nevėžiui-Optibet“ tai buvo devintasis pralaimėjimas iš eilės.

„Žalgiris“: Marius Grigonis (3/4 trit.) ir Karolis Lukošiūnas (4/8 trit.) – po 14, Rokas Jokubaitis 13 (7 rez. perd.), Martinas Gebenas 12 (15 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Nevėžis-Optibet“: Panagiotis Kalaitzakis 15, Sedrickas Barefieldas 14 (3/12 metimai), Grantas Vasiliauskas 10.

Kauniečių dabar laukia dviguba Eurolygos savaitė Ispanijoje: trečiadienį mūšis su Valensijos „Basket“, penktadienį – su Vitorijos „Baskonia“. Sekmadienį Utenoje „Žalgiris“ stos į kovą su vietos „Juventus“, o vasario 2-ąją dar kartą egzaminuos „Nevėžį-Optibet“.