Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Dviejų pralaimėjimų seriją turėję Milvokio „Bucks“ (10-6) grįžo į pergalių kelią.

27
31
14
82%
9/11

Giannio Antetokounmpo vedami „Bucks“ namuose 129:115 (32:15, 34:32, 28:36, 35:32) susitvarkė su Atlantos „Hawks“ (8-8) ekipa.

Antetokounmpo per 36 minutes surinko 27 taškus (9/11 dvit., 0/2 trit., 9/15 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką ir 5 klaidas.

„Bucks“ į priekį nuskuodė jau pirmajame kėlinyje. Torrey Craigas įkrovė iš viršaus, D.J Augustinas smeigė tritaškį, Bobby Portisas surinko 4 taškus paeiliui ir ketvirčio pabaigoje šeimininkai jau buvo įgiję 17 taškų pranašumą – 32:15.

„Hawks“ ekipa šiame mače vertėsi be Trae Youngo (nugaros spazmai) ir Clinto Capelos (dešinės rankos skausmai).

„Daug laiko praleidome ruošdamiesi prieš Trae Youngą, – sakė „Bucks“ strategas Mike‘as Budenholzeris. – Jis yra vienas iš elitinių jaunųjų lygos žaidėjų, tačiau prie situacijų tenka prisitaikyti.“

Atlantos ekipoje spindėjo karjeros mačą sužaidęs De‘Andre Hunteris. 23-ejų puolėjas per 42 minutes pelnė 33 taškus (11/16 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius suklydo.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 27 (9/11 dvit., 14 atk. kam., 8 rez. perd.), Bobby Portisas 21 (8/14 dvit.), Khrisas Middletonas 19 (8/10 dvit., 1/6 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Jrue Holiday 15 (4/9 dvit.), Brookas Lopezas 12, Brynas Forbesas 11.

„Hawks“: De‘Andre Hunteris 33 (11/16 dvit.), Johnas Collinsas 30 (6/10 dvit., 6/9 trit.), Danilo Gallinari 17 (3/6 trit.).