Nuotr.: sina.com.cn
Nuotr. sina.com.cn

Donatas Motiejūnas išsiskyrė galinga kova po krepšiais, tačiau jo atstovaujama Sindziango „Flying Tigers“ (24-10) komanda krito Kinijos čempionate.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Ji svečiuose 93:100 (23:26, 27:30, 17:27, 26:17) nusileido Pekino „Royal Fighters“ (16-18).

Lietuvis per 39 minutes įmetė 14 taškų (6/11 dvit., 0/1 trit., 2/10 baud.), sugriebė net 21 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius prasižengė ir 4 kartus suklydo.

Rezultatyviausiai jo komandoje pasirodė Yu Dehao, surinkęs 23 taškus (5/8 dvit., 4/5 trit., 1/2 baud.).

Joe Youngas nugalėtojams įmetė 34 taškus (12/19 dvit., 0/5 trit., 10/11 baud.).

Atrinkti (0) Visi (16)
Che che.....
Motiejuno statistika "kaimietiskai": 5 rezultatyvus perdavimai ir 5 uzsidirbtos baudos = 0 ; 4 klaidos = -8 taskai plius pramestos 8 baudos -8 viso -16. Pramete 5dvitaskius = -8, ir viena tritaski = -3. -16+-8+ -3= -27 prarasti taskai. Pralakste 39 minutes ir sumete 14. -27 +14= -13. Komada pralaimejo -7 taskais. Kadangi kinai zaidzia be gynybos , tai nusiimtu kamuoliu naudos skaiciuoti neverta. Yra kinams apie ka pagalvoti. Rinktines treneriams irgi...🤕