Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Indianos „Pacers“ (10-7) lietuvis Domantas Sabonis dėl kelio traumos žaidė tik vieną kėlinį, tačiau jo atstovaujama komanda NBA pirmenybėse namuose 129:114 (33:30, 37:30, 28:37, 31:17) pasiekė revanšą prieš Toronto „Raptors“ (7-10).

36
39
58%
7/12
93%
13/14

Lietuvis pirmojo ketvirčio pabaigoje po susidūrimo su Kyle'u Lowry stipriai susitrenkė kelį ir daugiau aikštėje nepasirodė.

Po atlikto rentgeno paaiškėjo, kad krepšininkas rimtos traumos nepatyrė. Antradienį Saboniui bus atlikta daugiau tyrimų.

Per 11 minučių Sabonis spėjo pelnyti 11 taškų (1/3 dvit., 2/2 trit., 3/4 baudų), atkovoti 3 kamuolius, atlikti 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklysti ir sykį prasižengti.

Sabonio trauma:

Taip nutrūko Sabonio dvigubų dublių seriją, kuriuos jis rinko 16 rungtynių iš eilės. Tai buvo tiek lietuvio asmeninis rekordas, tiek ir „Pacers“ klubo geriausias rezultatas istorijoje.

Sabonis tapo šeštuoju krepšininku nuo ABA ir NBA lygų susijungimo, kuris sezoną pradėjo surinkdamas 15 dvigubų dublių paeiliui.

Ketvirtąjį kėlinį „Pacers“ laimėjo 31:17. Iki mačo pabaigos likus puspenktos minutės „Pacers“ pirmavo tik 3 taškais (112:109), bet Malcolmas Brogdonas pelnė dvitaškį su pražanga, Mylesas Turneris pataikė keturias baudas, T.J. McConnellas įmetė dvitaškį, Turneris įkrovė į krepšį, Brogdonas pridėjo dar tris taškus, o Indianos klubas po spurto 14:2 paskutinę minutę jau pirmavo 15 taškų persvara (126:111).

Nugalėtojų gretose ryškiausiai spindėjo Brogdonas, kuris per 37 minutes surinko 36 taškus (7/12 dvit., 3/5 trit., 13/14 baudų) ir taip užfiksavo karjeros rekordą, taip pat atkovojo 7 kamuolius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Brogdonas visas rungtynes buvo įjungęs atakavimo režimą“, – po mačo sakė „Pacers“ treneris Nate'as Bjorkgrenas.

Brogdono pasirodymas:

Šioms komandoms susitikus kiek daugiau nei prieš 24 valandas pergalę rezultatu 107:102 šventė „Raptors“.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 36 (10/17 met., 13/14 baudų, 9 rez. perd.), Jeremy Lambas 22, Mylesas Turneris 21 (10 atk. kam.), Domantas Sabonis 11 (2/2 trit.), Aaronas Holiday ir Goga Bitadze po 10.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 25 (6 rez. perd.), Normanas Powellas 24 (6 rez. perd.), Kyle'as Lowry 12, OG Anunoby 10.

Atrinkti (0) Visi (3)
Svarbu,kad ta trauma nėra rimta,sumušimas ir tiek.O Brogdonas jau visai kitoks buvo,išvadas rimtai padarė.Ir tas pats Anunoby jau taip neblizgėjo,kaip pirmose tarpusavio rungtynėse.Net ir grįžęs Lowry nieko neoadėjo,Pacers buvo visai kita komanda.
2021-01-26
+2
Jo be Sabo kitas rezultatas, ne esme kad Anonouby praeitose sumetes 30 siandien tik 10 ir Brogdon 5-25 metimu siandien 36 taskai :D Bet esme kad be Sabo visa kita smulkmenos :D