Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Sugrįžęs į gimtąjį kraštą LeBronas Jamesas sužaidė įspūdingas rungtynes, o jo traukiama Los Andželo „Lakers“ (14-4) svečiuose 115:108 (34:23, 31:35, 22:31, 28:19) susitvarkė su Klivlando „Cavaliers“, kurioje Jamesas praleido 11 sezonų.

46
52
6
64%
7/11

LeBronas per 38 minutes surinko 46 taškus (12/15 dvit., 7/11 trit., 1/2 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

Iš viso Jamesas iš žaidimo įmetė 19 metimų iš 26 (73 proc.).

Tai buvo rezultatyviausios Jameso rungtynės reguliariajame sezone nuo 2018 metų lapkričio mėnesio, kai jis susidūrime su Majamio „Heat“ surinko 51 tašką.

Ketvirtajame kėlinyje puolėjas surinko 21 iš 28 komandos taškų. Per paskutines 12 minučių LeBronas įmetė 9 metimus iš 10.

LeBrono pasirodymas:

LeBronas šiuo metu yra 36-erių metų ir 26 dienų amžiaus. Būdami bent 36 metų amžiaus tiek taškų NBA yra įmetę tik dar keturi krepšininkai. Kobe Bryantas surinko 60 taškų, Michaelas Jordanas – 51, Jamalas Crawfordas – 51, o Kareemas Abdul-Jabbaras – taip pat 46.

„Smagu žiūrėti į tokį jo žaidimą, – sakė Anthony Davisas. – Jis pirmajame kėlinyje turėjo 17 ar 19 taškų. Tad tuomet viskas jau buvo baigta, jis negalėjo pramesti. LeBronas aikštėje buvo visur.“

„Lakers“ svečiuose laimėjo visas 10 rungtynių.

„Cavaliers“: Andre Drummondas 25 (17 atk. kam.), Cedi Osmanas 20 (5/8 trit.), Collinas Sextonas 17 (6 rez. perd.), Dariusas Garlandas 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 46 (12/15 dvit., 7/11 trit.), Anthony Davisas 17 (10 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 15, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as ir Dennisas Schroderis po 10.

Atrinkti (0) Visi (10)
Nesigaili savo buvusių komandų Bronius.Prieš Heat primėtė,dabar ir prieš Cavsus.Ir tritaškiai kaip reikiant pakrito,nepamenu jau,kada jis 7 būtų įmetęs.Na,tikra legenda,parodė savo klasę.