Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Luka Dončičius surinko galingą trigubą dublį, tačiau to Dalaso „Mavericks“ (8-9) ekipai neužteko – ji namuose 113:117 (31:38, 27:32, 36:22, 19:25) krito prieš Denverio „Nuggets“ (10-7).

30
28
60%
6/10
8

Dončičius per 39 minutes pelnė 35 taškus (8/15 dvit., 3/8 trit., 10/10 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 16 rezultatyvių perdavimų, perėmė 4 kamuolius, blokavo 1 metimą ir penkis sykius suklydo.

Slovėnas sužaidė trečią mačą savo karjeroje, kuriame pelnė bent 35 taškus, atliko bent 15 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo bent 10 kamuolių. Jis yra vienintelis NBA istorijoje, kuris sužaidė daugiau nei vieną tokį mačą nesulaukus 22 metų.

Dončičiaus pasirodymas:

Nikola Jokičius į tai atsakė dvigubu dubliu – 20 taškų (8/11 dvit., 4/4 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai ir 6 klaidos per 34 minutes.

Trečiajame kėlinyje iš aikštės buvo išvarytas „Nuggets“ vedlys Jamalas Murray, kuris ranka trenkė Timui Hardaway į tarpkojį. Murray spėjo surinkti 16 taškų.

Likus keturioms minutėms „Mavericks“ buvo priekyje 106:104, bet Porteris surinko 8 taškus, Nikola Jokičius pridėjo dvitaškį, o spurtavusi „Nuggets“ pasiekė pergalę.

Nugalėtojams 22-ejų puolėjas Michaelas Porteris per 28 minutes surinko 30 taškų (4/8 dvit., 6/10 trit., 4/5 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius.

„Mavericks“: Luka Dončičius 35 (11 atk. kam., 16 rez. perd., 4 per. kam.), Timas Hardaway 19, Kristaps Porzingis (1/8 trit.) ir Jamesas Johnsonas (7/8 met.) po 16, Jalenas Brunsonas 12.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 30 (6/10 trit., 8 atk. kam.), Nikola Jokičius 20 (10 atk. kam.), JaMychalas Greenas 17 (8 atk. kam.), Jamalas Murray 16, Gary Harrisas 10.