Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Janas Vesely pasirūpino, jog pergalinga Stambulo „Fenerbače“ (12-10) serija ir toliau tęstųsi.

18
29
6
4

Igorio Kokoškovo auklėtiniai namuose 82:75 (17:21, 19:14, 24:18, 22:22) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (11-11) krepšininkus.

Vesely per 32 minutes pelnė 18 taškų (9/11 dvit.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 29 naudingumo balus.

Stambulo ekipa spurtavo ketvirtajame kėlinyje. Dyshawnas Pierre‘as smeigė tritaškį bei realizavo dvitaškį, Melihas Mahmutoglu pridėjo dar vieną tolimą metimą ir likus kiek mažiau nei 3 minutėms šeimininkų pranašumas tapo dviženklis – 78:68.

Neilgai trukus Vesely pelnė taškus iš po krepšio, Nando De Colo realizavo baudas ir mačo nugalėtojas tapo aiškus – „Fenerbahče“ pirmavo 82:71.

Starto penkete dvikovą pradėjęs Edgaras Ulanovas per 14 minučių surinko 2 taškus (1/1 dvit.), 3 rezultatyvius perdavimus, 1 asmeninę pražangą ir 4 naudingumo balus.

Šiame mače debiutavo ir „Fenerbahče“ naujokas Kyle‘as O‘Quinnas, tačiau jis aikštelėje praleido viso labo pusantros minutės. Per šį laiką amerikietis nieko nenuveikė ir jo statistikos protokolas liko tuščias.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 18 (9/11 dvit., 29 naud. bal.), Nando De Colo 16 (4/7 dvit., 7 kld.), Dyshawnas Pierre‘as 15 (4/7 dvit.), Marko Guduričius 11.

„Maccabi“: Elijah Bryantas 18 (4/8 trit.), Scottie Wilbekinas 15 (3/7 trit., 10 rez. perd.), Tyleris Dorsey 9 (3/6 dvit.).