Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

Kevinas Punteris sužaidė geriausias karjeros rungtynes, o jo vedamas Milano „Armani Exchange“ (14-7) klubas ir toliau skina pergales.

27
33
50%
4/8
100%
4/4

Ettore Messinos auklėtiniai namuose 90:79 (24:19, 20:15, 21:28, 25:17) pranoko Pirėjo „Olympiakos“ (11-11) bei iškovojo jau penktąją pergalę paeiliui.

Punteris per 32 minutes pelnė 27 taškus (4/4 dvit., 4/8 trit., 7/8 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 33 naudingumo balus.

Amerikietis pagerino asmeninius rezultatyvumo ir surinktų naudingumo balų rekordus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje spurtavęs Milano klubas po Kyle‘o Hineso taškų, likus 3 min. 15 sek., įgijo dviženklę persvarą – 81:71. Vis dėlto svečiai surengė savąjį atsaką.

Livio Jeanas-Charlesas pelnė taškus iš po krepšio, Kostas Sloukas bei Saša Vezenkovas smeigė po tritaškį ir prasidėjus 39-ajai dvikovos minutei „Olympiakos“ deficitas sumenko iki 2 taškų – 79:81.

Iš karto po to Messina paprašė minutės pertraukėlės, po kurios galutinį smūgį smogė jau Milano ekipa.

Malcolmas Delaney atseikėjo tritaškį, Kevinas Punteris realizavo dvitaškį, o likus 12 sekundžių jis smeigė tolimą metimą ir taip uždarė rungtynes – šeimininkai pirmavo 89:79.

„Armani Exchange“: Kevinas Punteris 27 (4/4 dvit., 4/8 trit., 33 naud. bal.), Malcolmas Delaney 16 (0/4 dvit., 10/11 baud., 25 naud. bal.), Sergio Rodriguezas 14 (4/5 dvit., 2/6 trit.), Luigi Datome 12.

„Olympiakos“: Saša Vezenkovas 18 (2/6 dvit., 4/10 trit., 10 atk. kam., 20 naud. bal.), Kostas Sloukas 17 (0/5 dvit., 5/7 trit., 7 rez. perd.), AAaronas Harrisonas (0/4 trit.) ir Charlesas Jenkinsas po 8.