Trae Young'as pelnė 38 taškus, o jo vedama Atlantos „Hawks“ (9-8) grįžo į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

38
33
100%
11/11
56%
9/16

Atlantos klubas savo aikštėje 108:99 (22:21, 21:27, 33:22, 32:29) įveikė išretėjusią Los Andželo „Clippers“ (13-5).

Likus žaisti 5 minutes komandas skyrė 4 taškai (85:89), tačiau tuomet Youngas surinko 6 taškus be atsako ir svečiai atsitiesti nebesugebėjo – 95:85.

Fantastiškai žaidęs Youngas per 36 minutes pelnė 38 taškus (9/16 dvit., 3/7 trit., 11/11 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Clippers“ šiose rungtynėse nepadėjo trys starto penketo žaidėjai – Patrickas Beverley jaučia kelio skausmus, o Kawhi Leonardas ir Paulas George'as negalėjo rungtyniauti dėl NBA sveikatos ir saugumo protokolo.

„Sunku, tačiau šie metai yra visiems tokie ir mes galime džiaugtis, jog iki šiol su tuo nebuvome susidūrę. Turime prisitaikyti“, – teigė „Clippers“ centras Ivica Zubačas.

Svečių ekipos gretose išsiskyrė Reggie Jacksonas, kurio sąskaitoje per 39 minutes 20 taškų (6/10 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), 7 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

„Hawks“: Trae Youngas 38 (9/16 dvit., 3/7 trit., 11/11 baud.), De'Andre Hunteris 22 (5/9 dvit., 2/7 trit., 6/6 baud.), Kevinas Huerteris (2/7 dvit., 3/3 trit.) ir Clintas Capela (6/11 dvit., 2 blok.) po 13, Johnas Collinsas 11 (3/8 dvit., 5 blok.)

„Clippers“: Reggie Jacksonas 20 (6/10 dvit., 2/6 trit., 8 rez. perd.), Serge'as Ibaka 15 (5/12 dvit., 3 blok.), Luke'as Kennardas (3/8 dvit., 2/5 trit., 4 per. kam.) ir Ivica Zubačas (7/8 baud.) po 13, Louisas Williamsas 11 (3/11 dvit.), Terance'as Mannas (4 per. kam.) ir Marcus Morris (3/9 dvit.) po 10.