Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Jutos „Jazz“ (13-4) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pratęsė pergalių seriją iki devynių.

18
36
4
19

Šį kartą Jutos klubas namuose 108:94 (18:27, 28:32, 34:22, 28:13) įveikė Niujorko „Knicks“ (8-11) krepšininkus.

„Knicks“ lemiamą ketvirtį pradėjo dar turėdama minimalų pranašumą (81:80), tačiau šeimininkai spurtavo 20:3 ir pasiuntė varžovus į nokdauną – 100:84.

Šiuo metu lygoje ilgiausią pergalių seriją turinti „Jazz“ Vakarų konferencijoje nusileidžia vieninteliam Los Andželo „Lakers“ (14-4) klubui.

Jutos komandai Rudy Gobertas per 31 minutę pelnė 18 taškų (8/13 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 19 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 4 metimus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Royce'as O'Nealas aikštėje praleido 35 minutes ir per jas surinko 20 taškų (5/7 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Svečių ekipai Austinas Riversas per 27 minutes įmetė 25 taškus (5/7 dvit., 5/7 trit.) ir atkovojo 3 kamuolius.

Ignas Brazdeikis buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštėje nepasirodė.

„Jazz“: Royce'as O'Neale'as 20 (5/7 dvit., 2/5 trit.), Mike'as Conley 19 (3/7 trit., 6/6 baud.), Rudy Gobertas 18 (8/13 dvit., 4 blok.), Jordanas Clarksonas 13 (2/10 trit.), Bojanas Bogdanovičius 11 (2/7 trit., 5/6 baud.), Donovanas Mitchellas (2/9 trit.) ir Georgesas Niangas (3/6 trit.) po 9.

„Knicks“: Austinas Riversas 25 (5/7 dvit., 5/7 trit.), Juliusas Randle'as 18 (4/12 dvit.), R.J. Barrettas 17 (4/8 dvit., 3/3 trit.).

Atrinkti (0) Visi (5)
Pavyko Mitchellą neutralizuoti,bet iššovė kiti.O\'Neale\'as nustebino nes jis daugiau gynybinio tipo žaidėjas,sujungiantis visas žaidėjų grandis.Tai toks jo rezultatyvumas netikėtas,bet kažkam juk reikėjo Mitchello taškus pasiimti.Ech,vis dar gaila,kad tada Žalgiryje taip ir nepasirodė.