Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ (9-13) prieš mačą su Kauno „Žalgiriu“ patyrė nesėkmę. Pirmose Eurolygos dvigubos savaitės rungtynėse Ispanijos ekipa svečiuose 77:83 (26:17, 20:18, 7:23, 24:25) nusileido Vilerbano ASVEL (8-14).

21
21
3
70%
7/10

Pralaimėjusių komandoje Rokas Giedraitis per 34 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 1/4 trit., 6/6 baudų), atkovojo 2 kamuolius, dukart prasižengė, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 13 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis aikštėje pasirodė tik ketvirtojo kėlinio viduryje. Jis per paskutines 5 minutes atkovojo 1 kamuolį.

Antrajame kėlinyje vienu metu „Baskonia“ turėjo 14 taškų persvarą (34:20), bet trečiajame ketvirtyje ASVEL grįžo į rungtynes, kai spurtavo 15:2 ir išsiveržė į priekį 53:51.

Fallo dėjimas:

Ketvirtojo kėlinio viduryje ASVEL jau turėjo 12 taškų persvarą (74:62). „Baskonia“ spurtavo 7:0 ir priartėjo iki 5 taškų deficito, bet lemiamu metu Norrisas Cole'as įmetė du dvitaškius, Davidas Lighty pridėjo vieną, o Vitorijos klubas labiau priartėjo nebespėjo.

„Žalgirio“ ir „Baskonia“ mačas įvyks penktadienį 22 val. Vitorijoje.

ASVEL: Davidas Lighty 21 (7/10 dvit.), Norrisas Cole'as 20 (6/10 dvit., 2/3 trit.), Williamas Howardas 10.

„Baskonia“: Alecas Petersas 15, Rokas Giedraitis 13, Youssoupha Fallas ir Achille Polonara po 11, Pierria Henry (6 rez. perd.) ir Luca Vildoza (7 rez. perd.) po 8.

Atrinkti (0) Visi (2)
Baskoniw
Asvel palanki pergale Bet baskokia nenuspejama banguojanti komanda Cia Cska nugali cia pralosia Albai asvel