Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Prametęs lemiamą metimą pagrindinio laiko pabaigoje Jamesas Hardenas neklydo prie baudos metimų linijos per pratęsimą, o Bruklino „Nets“ (12-8) žvaigždynas išplėšė pergalę Atlantoje.

31
42
8
100%
8/8

Steve'o Nasho auklėtiniai išvykoje 132:128 (26:27, 29:28, 28:32, 33:29, 16:12) palaužė vietos „Hawks“ (9-9).

Hardeno, Kevino Duranto ir Kyrie Irvingo trejetas per pridėtą laiką surinko 11 taškų, penkis pridėjo Jeffas Greenas.

Pastarojo tritaškis įpusėjus pratęsimui leido „Nets“ atitrūkti iki 125:121. Greenas po to perėmė kamuolį, Durantas po Irvingo perdavimo įkrovė iš viršaus ir Bruklino ekipa pamažu užvaldė iniciatyvą – 127:121.

Likus žaisti 40,7 sekundės Durantas suklydo, bet „Hawks“ tuo nepasinaudojo – De'Andre Hunteris prametė rezultatą išlyginti galėjusį tolimą metimą, Durantas taip pat netaikliai atakavo iš toli ir šeimininkai dar mėgino kabintis.

Pražanga sustabdytas Hardenas realizavo abi baudas, Durantas pridėjo vieną iš dviejų ir svečiai išsivežė pergalę – 132:128.

Trigubo dublio ritmu žaidęs Hardenas per 46 minutes sumetė 31 tašką (4/11 dvit., 5/9 trit., 8/8 baud.), atliko 15 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 kamuolius.

Durantas pelnė 32 taškus (10/19 dvit., 3/7 trit., 3/4 baud.). Irvingo sąskaitoje – 26 taškai (10/14 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.).

Komandas į pratęsimą pasiuntė Camerono Reddisho taškai likus žaisti 28,6 sekundės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Paskutinę „Nets“ ataką užbaigęs Hardenas netiksliai atakavo iš toli.

„Hawks“: Trae Youngas 28 (14 rez. perd.), Cameronas Reddishas 24, De'Andre Hunteris ir Johnas Collinsas – po 21, Kevinas Hunteris ir Danilo Gallinari – po 11.

„Nets“: Kevinas Durantas 32 (13/26 metimai), Jamesas Hardenas 31 (15 rez. perd., 8 atk. kam.), Kyrie Irvingas 26, Bruce'as Brownas 12, Jeffas Greenas ir DeAndre Jordanas – po 11.

Duranto žaidimo momentai:

Irvingo žaidimo momentai:

Atrinkti (0) Visi (7)
Blizga vėl barzdonas Brukline.Kaip jis buvo padėjęs ant visų Hiūstone ir kaip dabar siaučia.Man jis toks kaip dviveidis,profesionalo parodija.Nori būti iškeistas,tai bent jau stenkis atnešti kuo daugiau pergalių komandai,iš kurios tuoj išvyksi.O čia š malė Hiūstone,bet pražydo Brukline.Storašiknis.
2021-01-28
kasioguru
ypac blizga gynyboje, tiesiog spindi. :D
2021-01-28
-1
Vccd
Trečio kėlinio pabaigoje suolas buvo įmetęs tik 2 taškus, 1-7 metimų. Puikiai atspindi suolo pajėgumą. Realiai Nets turėjo labai neblogą sudėtį prieš įsigydami Harden, gal trūko vienos ar kitos detalės, bet pajėgi kovoti atkrintamosiose. Dabar nei komandos, nei šaukimų. Sklinda kalbos apie Drummond įsigyjimą, bet vienas žaidėjas nieko nepakeis.
2021-01-28
+1
kasioguru
kam to Hardeno reikejo, tai sunku suprast. jei dar butu tas Hardenas iki pandemijos, tai gal dar dar, bet sitas lasininis tai gynyboj tiesiog mesos kruva. panasiai ir su DJ, mesos kalnas, kuris retkarciais viena kita alley oopa padaro, daugiau nieko. kad atejus playofam jie prades art gynyboj kazkaip nesitiki.
2021-01-28
+1
PO pirmam rounde kris Nets su tokia sudetim ir gynyba. Bek ir mesk reg sezone veikia dazniausiai, bet per PO komandos prades rimciau pasigint ir uzdarys Nets o patys Nets kiauri gynyboje :D