Šeštąją pergalę paeiliui Eurolygoje iškovojo Milano „Armani Exchange“ (15-7).

12
20
8
3

Etorre Messinos auklėtiniai namuose 76:74 (16:24, 19:20, 21:15, 26:17) palaužė Artūro Gudaičio atstovaujamą Sankt Peterburgo „Zenit“ (13-8).

Po Kyle'o Hineso dvitaškio likus 4 minutėms švieslentėje degė lygus rezultatas – 68:68. Netrukus Austinas Hollinsas smeigė tritaškį (71:68), italai atsakė 7 taškais paeiliui ir likus pusantros minutės Kevinas Punteris tritaškiu padidino šeimininkų persvarą iki 4 taškų (75:71).

Netrukus Punteris pelnė dvitaškį, Gudaitis buvo netikslus, o rungtynes tolima boba uždarė Malcolmas Delaney (80:73).

Nepaisant pralaimėjimo, Gudaitis buvo antras pagal naudingumą „Zenit“ ekipoje. Lietuvis prieš savo buvusią komandą per 33 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 5 bei prarado 1 kamuolį, blokavo 2 metimus ir surinko 11 naudingumo balų.

Italijos klubo gretose pagal efektyvumą nepralenkiamas buvo Hinesas, kuris per 24 minutes pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 8 bei prarado 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

„Armani Exchange“: Kevinas Punteris 14, Sergio Rodriguezas 13 (3/6 trit.), Malcolmas Delaney ir Kyle'as Hinesas (8 atk. kam.) po 12, Vladimiras Micovas 10, Shavonas Shieldsas 9.

„Zenit“: Kevinas Pangosas (5 rez. perd.) ir Austinas Hollinsas (2/5 trit.) po 12, K.C. Riversas 11 (3/7 trit.), Mateušas Ponitka (5 atk. kam.) ir Vitalijus Fridzonas po 9, Artūras Gudaitis 8 (5 atk. kam.).