Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Victoras Oladipo spindėjo, o jo vedama Hjustono „Rockets“ (8-9) iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

22
28
12
83%
5/6

Šį kartą Teksaso klubas savo aikštėje 104:101 (17:32, 36:18, 33:27, 18:24) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (9-8) pasipriešinimą.

Šeimininkai tragiškai pradėjo rungtynes ir „Blazers“ jau pirmajame kėlinyje buvo įgiję 20 taškų pranašumą – 30:10.

Vis dėlto „Rockets“ dar antrajame kėlinyje persvėrė rezultatą, o rungtynių likimas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis – Anfernee Simonsas turėjo šansą išplėšti pratęsimą, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį.

„Iš pradžių buvo sunku žaisti ir palaikyti gerą nuotaiką rūbinėje, o po mainų turime komandą, kokios norėjome ir dabar mes tai įrodinėjame. Tapsime gera komanda“, – teigė 20 taškų pelnęs Johnas Wallas.

Nugalėtojams Oladipo per 37 minutes pelnė 25 taškus (9/13 dvit., 2/10 trit., 1/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Portlando ekipos gretose pasižymėjo Damianas Lillardas, kurio sąskaitoje 30 taškų (6/12 dvit., 5/11 trit., 3/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai per 38 aikštėje praleistas minutes.

„Rockets“: Victoras Oladipo 25 (9/13 dvit., 2/10 trit.), Christianas Woodas 22 (7/8 dvit., 5/6 baud., 12 atk. kam.), Johnas Wallas 20 (3/9 dvit., 3/7 trit., 5/6 baud., 6 rez. perd.), Danuelis House'as 11.

„Blazers“: Damianas Lillardas 30 (6/12 dvit., 5/11 trit., 9 rez. perd., 4 kld.), Gary Trentas 23 (7/13 trit.), Anfernee Simonsas 14 (4/9 trit., 8 atk. kam.), Enesas Kanteris 13 (5/9 dvit., 13 atk. kam.), Derrickas Jonesas 11 (4/5 dvit., 3 blok.).