Penkioliktąją pergalę Eurolygoje iškovojo Madrido „Real“ (15-8).

9
21
10
3

Pablo Laso auklėtiniai išvykoje 72:63 (22:14, 18:16, 19:17, 13:16) nugalėjo Berlyno ALBA (8-15) krepšininkus, kuriems tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Pralaimėję karališkajam klubui, Aito Garcia Reneseso auklėtiniai užleido 15-ąją turnyrinės lentelės vietą šį vakarą Valensijos ekipą patiesusiam Atėnų „Panathinaikos“ (91:72).

Šį vakarą teisėjų brigadoje švilpė lietuvis Gytis Vilius.

Lemiamame ketvirtyje ALBA ginklų sudėti nebuvo linkusi, surengė galingą spurtą 11:0 ir likus 2 minutėms po Beno Lammerso dvitaškio priartėjo iki 2 taškų (63:65).

Likus minutei Walteris Tavaresas nutraukė taškų badą, pelnydamas dvitaškį su pražanga ir nutolindamas ispanus per 5 taškus (68:63). Kitoje atakoje šeimininkai suklydo, o pergalę dvitaškiu įtvirtino Gabrielis Deckas (70:63).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Walteris Tavaresas, kuris per 27 minutes pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 10 bei prarado 3 kamuolius, blokavo 3 metimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmojo ketvirčio pabaigoje po Fabieno Causeuro dvitaškio įgijo dviženklę persvarą (22:12), kurią išlaikė iki pat ilgosios pertraukos (40:30).

Trečiojo kėlinio pradžioje ALBA spurtavo 6:2 ir po Luke'o Sikmos tritaškio šeimininkų deficitas sumažėjo iki 6 taškų (36:42), tačiau likusią atkarpą geriau sužaidęs „Real“ po  Decko dvitaškio į lemiamą ketvirtį nusinešė dviženklį pranašumą (59:47).

ALBA: Luke'as Sikma 16 (6 atk. kam.), Benas Lammersas 11 (5 atk. kam.), Marcusas Erikssonas 10.

„Real“: Fabienas Causeuras 13 (5 rez. perd.), Carlosas Alocenas 12, Walteris Taveresas (10 atk. kam.) ir Trey Thompkinsas (5 atk. kam.) po 9