Atenų „Panathinaikos“ (8-14) sugrįžo į pergalių kelią Eurolygoje.

19
67%
2/3
5

Odedo Kattasho auklėtiniai namuose 91:72 (22:20, 26:14, 20:18, 23:20) įveikė „Valencia“ (11-12) krepšininkus.

Jaume Ponsarnau auklėtiniams tai buvo antroji nesėkmė paeiliui. Praėjusiame ture ispanai 78:79 krito prieš Kauno „Žalgirį“.

Su šia pergale „Pao“ aplenkė šį vakarą prieš Madrido „Real“ suklupusią Berlyno ALBA (63:72) ir turnyrinėje lentelėje pakilo į 15-ąją vietą.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrajame kėlinyje galingai spurtavo 17:4 ir po Ioannio Papapetrou tolimos bombos įgijo 16 taškų pranašumą (48:32).

Po ilgosios pertraukos Kattasho auklėtiniai toliau dominavo ir prieš lemiamą ketvirtį po Nemanja Nedovičiaus baudų metimų „Pao“ persvara išaugo iki 18 taškų (68:50). Tokį pranašumą graikai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, kuomet surengė atkarpą 9:2, kurią baudų metimais užbaigė Georgios Kalaitzakis (91:72).

Naudingiausiai Graikijos klubo gretose rungtyniavo Eleftherios Bochoridis, kuris per 27 minutes surinko 12 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

Valensijos klubo gretose nesulaikomas buvo Klemenas Prepeličius. Slovėnas per 22 minutes pelnė 20 taškų (1/2 dvit., 3/8 trit., 9/9 baud.), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 16 (2/11 trit., 7 rez., perd.), Aaronas White‘as (5 atk. kam.) ir Eleftherios Bochoridis (5 rez. perd.) po 12, Konstantinos Mitoglou 11 (7 atk. kam.), Ioannis Papapetrou 9.

„Valencia“: Klemenas Prepeličius 20 (3/8 trit., 9/9 baud.), Martinas Hermannssonas 13 (4/7 dvit., 5 rez. perd.), Vanja Marinkovičius 11, Mike‘as Tobey 9 (5 atk. kam.).