Nuotr.: Scanpix - Imago Images
Nuotr. Scanpix - Imago Images

Trečiąją pergalę iš eilės Eurolygoje dramatišku stiliumi iškovojo Vilerbano ASVEL (9-14).

22
25
86%
6/7
100%
7/7

T.J. Parkerio auklėtiniai išvykoje 81:78 (25:23, 20:15, 12:18, 24:22) parklupdė Belgrado „Crvena Zvezda“ (7-16) krepšininkus, kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

Traukiama 6 taškus paeiliui suleidusio Correy Waldeno, „Crvena Zvezda“ išsiveržė į priekį (78:77), tačiau likus minutei Cole'as rado atsakymą ir jo dvitaškis likus minutei sugrąžino svečiams trapų pranašumą (79:78).

Kitoje atakoje šeimininkams nepavyko užpulti, o likus 5 sekundėms pražanga sustabdytas Cole'as sumetė baudas (81:78). Paskutinis Jordano Loydo tritaškis, galėjęs išplėšti pratęsimą, buvo netikslus ir pergalę šventė svečiai.

ASVEL į pergalę vedė Cole'as, per 23 minutes surinkęs 22 taškus (6/7 dvit., 1/4 trit., 7/7 baud.), atkovojęs 2 bei perėmęs 1 kamuolį, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydęs, išprovokavęs 6 pražangas ir surinkęs 25 naudingumo balus.

Serbijos ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Waldenas. Amerikietis per 30 minučių pelnė 17 taškų (5/7 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: Corey Waldenas (5/7 dvit.) ir Ognjenas Dobričius po 17, Landry Nnoko 12 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Ognjenas Kuzmičius 9 (7 atk. kam.).

ASVEL: Norrisas Cole'as 22 (6/7 dvit., 7/7 baud.), Antoine'as Diot 14, Amine Noua 12, Matthew Strazelis 8.