Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Ryškiausiomis spalvomis trečiojo kėlinio pradžioje spindėjęs Augustas Marčiulionis užkūrė Vilniaus „Rytą“ (12-5) svarbiai pergalei LKL pirmenybėse.

Fotogalerija

Dėl antrosios pozicijos besikaunančių ekipų akistatoje Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose 78:72 (17:19, 21:20, 22:19, 18:14) palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ (11-5) ir įgijo pergalės pranašumą.

Tiesa, panevėžiečiai dėl COVID-19 sujaukto tvarkaraščio yra sužaidę vienu maču mažiau.

Šalia šių komandų žengia 11 pergalių per 16 turų turinti Utenos „Juventus“.

Po dviejų kėlinių minimalų atsilikimą turėjęs „Rytas“ pakilo iškart po ilgosios pertraukos įkvėptas Marčiulionio. 18-metis per kiek daugiau nei keturias minutes surinko 11 taškų, Vilnius spurtavo 15:3 ir įgijo dviženklę persvarą – 53:42.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Kyle'o Vinaleso tritaškis išlygino rezultatą – 63:63, bet tada panevėžiečiai dukart iš eilės suklydo. Lukas Uleckas ir Mindaugas Girdžiūnas per tą atkarpą įmetė penkis taškus bei „Rytas“ išlaikė iniciatyvą – 68:63.

Marčiulionis per 16 minučių įmetė 17 taškų (5/7 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Jo +/– rodiklis buvo geriausias komandoje (16).

Antrajame ketvirtyje sostinės klube debiutavo naujokas Rapolas Ivanauskas, kuris per pustrečios minutės sykį prasižengė ir pasižymėjo –1 naudingumo balu.

„Rytui“ tai buvo penktoji pergalė iš eilės.

„Rytas“: Augustas Marčiulionis 17, Lukas Uleckas 16, Mindaugas Girdžiūnas 14.

„Lietkabelis“: Kyle'as Vinalesas 15, Margiris Normantas ir Vytenis Lipkevičius – po 13, Gytis Masiulis ir Paulius Valinskas (7 rez. perd.). – po 9.

Trenerių komentarai po rungtynių:

Atrinkti (0) Visi (15)
palaikau Lietuvos krepsini, neslepsiu, kiek save atsimenu krepsinyje, visada simpatijos linko i sostines puse, nors teviske ne Vilnius, bet jau kantrybe buvo tikrai trukus.... ir va, pamaciau siandien normalu krepsini, t.y., emocijas, suolelio uzsivedima, kova del kiekvieno aikstes plotelio, puolime kamuolio judejima ir svarbiausia GYNYBA. Zymiai kokybiskesnis krepsinis uz Kairio schemas (jei tokios isvis buvo), ir siaip, tik pastebejimas, man Zibenas naturalesnis uz buvusi treneriuka, sneka normaliai, atsipalaidaves, o tas atrodydavo, kad turi pasirases, ar parasytas, firmines frazes ir taip dirbtinai susnekedavo, gal susikaustes, gal siaip bijo kameru, jau nesvarbu, dabar bent jausmas komandoj matosi. Dziugu.
2021-01-30
+1
Grajauskas yra iš Panevėžio ir tu tiki kad komentuodamas palaiko rytą?
2021-01-30
+2
Graziai Rytas suzaide ir be centru, o zalmarges fanai dar neatsigauna kai ju komanda baskai apseklino.
2021-01-30
-5
Lochuti, baskai ir toliau siknoje sedi, o Zalgiris ir toliau aukstumoje. Kalbant apie apseklina tavo tavo raudona kekse si sezona apseklina ne tik Zalgiris bei puse lkl komandu, bet ir fiba grupeje ko pasekoje tavo raudona kekse buvo panaudota ir ismesta per borta.
2021-01-30
-2
Kiek žinau BTV nėra "Ryto" komandos kanalas, tad norėčiau sužinoti, kodėl kai rungtynes komentuoja Kunigėlis ir Grajauskas atrodo, kad Rytas žaistų prieš užsienio komanda?
2021-01-30
-2
Lygiai dėl tos pačios priežasties, kodėl rungtynes komentuojant Tiškevičiui ir/arba Čeponiui atrodo kad žaidžia Žalgiris su užsienio komanda. Net jeigu žaidžia Alytus prieš Pasvalį.
2021-01-30
+3
visiskas kiemo lygio zaidimas. kabelis patys kalti kad pralose nes tiek pamestu kamuoliu yra nedovanotina. marciulionio 3 kelinys buvo grazus, norint kovot finale taip reik zaist stabiliau