Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Spindintis LaMelo Ballas NBA pirmenybėse sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes bei padėjo Šarlotės „Hornets“ įveikti vienus iš Rytų konferencijos lyderių.

27
39
86%
6/7
4

19-metis demonstravo universalumą ir sumetė 27 taškus, o „Hornets“ savo aikštėje 126:114 (39:31, 29:33, 29:30, 29:20) parbloškė Milvokio „Bucks“ (11-8) su Gianniu Antetokounmpo priešakyje.

Nuo suolo pakilęs LaMelo per 31 minutę realizavo 6 iš 7 dvitaškių, 2 iš 3 tritaškių, 9 iš 9 baudų, išdalino 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Likus rungtyniauti pustrečios minutės Patas Connaughtonas įmetė iš toli ir „Bucks“ atsilikimas siekė du taškus – 114:116.

Kitoje atakoje Ballas pelnė du taškus su pražanga, paskui perėmė kamuolį iš Khriso Middletono ir sėkmingai asistavo Devonte Grahamui. Dar kitame išpuolyje Grahamas po Ballo perdavimo smeigė tritaškį ir 9:0 spurtavusi „Hornets“ laikė kontrolę – 125:114.

„Bucks“ neišgelbėjo ir per žingsnį nuo trigubo dublio buvęs Antetokounmpo.

Graikijos superžvaigždė per 39 minutes įmetė 34 taškus (12/15 dvit., 0/4 trit., 10/18 baud.), atkovojo 18 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

„Hornets“ iš toli susmeigė 21 iš 44 metimų (48 proc.), tuo metu „Bucks“ – 18 iš 45 (40 proc.).

Gordonas Haywardas realizavo 5 iš 11 tritaškių ir surinko 27 taškus.

Connaughtonas ir Jrue Holiday susmeigė po 5 tolimus metimus, Middletonas – 4.

„Hornets“: LaMelo Ballas (9 rez. perd.) ir Gordonas Haywardas (5/11 trit.) – po 27, Malikas Monkas 18, Terry Rozieras ir Devonte Grahamas – po 12, Milesas Bridgesas 11.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (18 atk. kam., 9 rez. perd.), Jrue Holiday 21 (5/10 trit.), Khrisas Middletonas 18 (4/6 trit.), Patas Connaughtonas 15 (5/8 trit.), Bobby Portisas 11.

Praėjusios nakties rezultatai:

Golden State Warriors Detroit Pistons 118-91 stat »
San Antonio Spurs Memphis Grizzlies 112-129 stat »
Dallas Mavericks Phoenix Suns 105-111 stat »
Boston Celtics Los Angeles Lakers 95-96 stat »
Miami Heat Sacramento Kings 105-104 stat »
New Orleans Pelicans Houston Rockets 112-126 stat »
Charlotte Hornets Milwaukee Bucks 126-114 stat »
Chicago Bulls Portland Trail Blazers 122-123 stat »

Atrinkti (0) Visi (13)
LB
LaMelo jei ir toliau tokiu tempu zais, ROTY laisvai pasiims.
2021-01-31
-1
BoobieDede
ir vos viena klaida pas Lamelo. Panašu išties įsivažiuoja.
2021-01-31
+3
abcdef
Mldc LaMelo dar karta parode visiem lavonam, kurie is jo zvenge kaip lose Prienuose, kad nk is jo nebus, tevuko projekteliu ir t.t. Turekit dar viena pliucha o cia dar tik pacia pradzia. Sakiau, kad visiskas talentas, kad tik NBA jo ateitis, bet daug kas juoketes, tai dabar as is tokiu egzpertu zvengiu :D
2021-01-31
+4
lol
ka tu sakei lavone, pas tave seniausias komentaras pries kelias dienas veiloke
2021-01-31
-7
Gianniui su baudom tai ne kas.Daug metė,bet beveik pusę savo baudų prametė.Kai esi lygos MVP,tokius taškus turi užtikrinčiau daryti.Anksčiau Bucks per reg.sezoną užtikrinčiau atrodydavo,o šiemet kažkaip stringa.Atrodo,kad sustiprėjo,bet kol kas to nesimato.