Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Detroito „Pistons“ (5-15) neturint vilčių prieš „Golden State Warriors“ (11-9), o vienu metu atsilikinėjant net 35 taškų deficitu, Deividas Sirvydis vis tiek nesulaukė šanso rungtynėse.

28
30
2
75%
6/8

Dwane'as Casey leido pasireikšti keturiolikai krepšininkui, tačiau ne lietuviui, ir jo treniruojama ekipa San Fransiske 91:118 (17:29, 28:35, 23:30, 23:24) neprilygo Steve'o Kerro kariaunai.

„Warriors“ atitrūko nuo pirmųjų minučių, kada startavo atkarpa 3:13, o po pirmojo ketvirčio buvo priekyje 29:17.

Šeimininkai triuškinti varžovus pradėjo trečiajame ketvirtyje, kada Stephenas Curry surinko 14 taškų ir „Warriors“ pirmavo 30 taškų persvara (92:62).

35 taškai komandas skyrė ketvirtajame kėlinyje iš toli pataikius Kevonui Looney – 111:76.

Mažiausiai „Pistons“ gretose žaidė nuo suolo pakelti Rodney McGruderis (6,5 minutės), Frankas Jacksonas (7,5 minutės) ir Sviatoslavas Mychailiukas (9,5 minutės).

Sirvydis šį sezoną gavo galimybę pasirodyti trejose rungtynėse, kuriose aikštėje iš viso praleido 176 sekundes ir per jas dukart netaikliai atakavo iš toli.

Curry per 30 minučių surinko 28 taškus (5/9 dvit., 6/8 trit.), 7 rezultatyvius perdavimus, 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius bei 5 klaidas.

„Warriors“: Stephenas Curry 28 (6/8 trit.), Andrew Wigginsas 20, Kelly Oubre 18, Jordanas Poole'as 16.

„Pistons“: Jerami Grantas 18, Joshas Jacksonas 17, Isaiah Stewartas ir Derrickas Rose'as – po 8.

Rungtynių momentai:

Praėjusios nakties rezultatai:

Golden State Warriors Detroit Pistons 118-91 stat »
San Antonio Spurs Memphis Grizzlies 112-129 stat »
Dallas Mavericks Phoenix Suns 105-111 stat »
Boston Celtics Los Angeles Lakers 95-96 stat »
Miami Heat Sacramento Kings 105-104 stat »
New Orleans Pelicans Houston Rockets 112-126 stat »
Charlotte Hornets Milwaukee Bucks 126-114 stat »
Chicago Bulls Portland Trail Blazers 122-123 stat »

Atrinkti (0) Visi (6)
bhmh
Treneriukas nenorėjo žlugdyti Sirvydžio nugalėtojo mentaliteto.
2021-02-02
+1
Realus
ka padarysi. teks matyt ilgokai pasedeti...
2021-01-31
-1
Juventus fanas
jei Sirvucha nori NBA isitvirtinti,tegu pasidaro plakata BLM ir vaiksto visur su juo. Kitaip nieko gero nesisviecia...
2021-01-31
-1
Labai klysti.NBA galima registruoti 15 žaidėjų ir visus juos leisti per rungtynes.Jei netiki,nueik į Spurs rungtynių statistiką ir pamatysi,kad Popas išleido 15 žaidėjų.Tai žinoma jau nuo sezono pradžios,NBA padidino galinčių žaisti žaidėjų skaičių nuo 13 iki 15.
2021-01-31
+6
...
nes registruoti rungtynems galima 14 zaideju nba, vadinasi nebuvo net registruotas, nesvaebu kad ant suoliuko sedejo
2021-01-31
+1
a
Mane uzknisa tokie grybukai, kurie sauna kazkokia lempa ir kiti priima kaip uz tikra. Pats sugalvojai tokia nesamone? Tokiu atveju pasitikrink Grizzlies ir Spurs box score. O kas liecia Sirvydi, negauti net trash minuciu yra jau next level