Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis surengė sėkmingus pasirodymus, tačiau jų atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ (9-6) Vieningoje lygoje patyrė šeštąją nesėkmę.

Daugiausia pataiko: Will Cummings

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai išvykoje 85:90 (22:25, 20:13, 21:23, 22:19) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ (12-1) ekipai su Artūru Gudaičiu priešakyje.

Likus penkioms minutėms Kalnietis baudų metimais sumažino savo komandos atsilikimą iki trijų taškų (78:81), tačiau tuomet šeimininkai laimėjo atkarpą 7:2 (88:80) ir „Lokomotiv“ nebeatsitiesė.

Nugalėtojams Gudaitis per 21 minutę pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, prasižengė 4 kartus ir surinko 10 naudingumo balų.

Centro iš Lietuvos komandoje fenomenalų pasirodymą surengė Willas Thomasas – 30 taškų (7/12 dvit., 2/3 trit., 10/11 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai, 10 išprovokuotų pražangų ir 43 naudingumo balai.

Svečiams Kalnietis per 31 minutę įmetė 14 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Kuzminskas „Lokomotiv“ ekipai taip pat surinko 14 taškų (2/5 dvit., 1/2 trit., 7/9 baud.), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 14 naudingumo balų.

„Zenit“: Willas Thomasas 30 (7/12 dvit., 10/11 baud., 11 atk. kam., 10 išpr. praž., 43 naud. bal.), K.C. Riversas 16, Kevinas Pangosas 13 (5 rez. perd.), Billy Baronas 12.

„Lokomotiv“: Jordanas Crawfordas 20, Drew Gordonas 15, Mantas Kalnietis (7 rez. perd., 20 naud. bal.) ir Mindaugas Kuzminskas (7 išpr. praž.) po 14, Willas Cummingsas 10 (5 rez. perd.).