Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Tomo Dimšos atstovaujamas Las Palmo „Gran Canaria“ klubas (7-14) Ispanijos čempionate davė kietą kovą karališkajam Madrido „Real“ (18-1).

Daugiausia pataiko: Walter Tavares

Porfi Fisaco auklėtiniai išvykoje po dramatiškos kovos 80:81 (15:16, 20:25, 22:22, 23:18) krito prieš Madrido „Real“ krepšininkus.

Dimša per 25 minutes pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 2 ir prarado 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą ir surinko 1 naudingumo balą.

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms „Real“ turėjo solidų pranašumą (72:63), tačiau į kovą pakilę Las Palmo krepšininkai spurtavo 7:0 ir likus 3 minutėms po Bekos Burjanadzės dvitaškio priartėjo iki vieno metimo (70:72).

Likus 35 sekundėms Sergio Llullas baudos metimu nutolino šeimininkus iki 5 taškų (77:72), tačiau tolimą šūvį smeigęs Matthew Costello sugrąžino Las Palmo komandos viltis kovoti dėl pergalės (75:77).

Kitoje atakoje pražanga sustabdytas Fabienas Causeur sumetė baudas, Seanas Killpatrickas atsakė tritaškiu (78:79), Gabrielis Deckas nuo baudų linijos neklydo (81:80) ir paskutinė ataka priklausė svečiams.

Lemiamą metimą Fisacas patikėjo Costello, tačiau šio tritaškis skriejo pro šalį, o Andrew Albicy dvitaškis taip pat situacijos neišgelbėjo (80:81).

„Real“ į pergalę vedė Causeur, kuris per 29 minutes pelnė 15 taškų (1/5 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„Real“: Rudy Fernandezas (4/8 trit.) ir Fabienas Causeur po 15, Alexas Tyusas 10 (6 atk. kam.), Gabrielis Deckas 8 (7 atk. kam.).

„Gran Canaria“: Stanley Okoye ir Matthew Costello (4/12 trit.) po 14, A.J. Slaughteris 11 (6 rez. perd.), Johnas Shurna 10 (8 atk. kam.).