Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Mike‘as Jamesas grįžo į Maskvos CSKA (10-3) rikiuotę, tačiau tai pergalės Rusijos sostinės komandai negarantavo.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai VTB Vieningosios lygos išvykos rungtynėse 90:93 (29:24, 28:24, 12:22, 21:23) nusileido Zeliona Guros „Zastal Enea“ (10-7) krepšininkams.

Jamesas per 13 minučių surinko 6 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 2 klaidas ir 6 naudingumo balus.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui CSKA atsiliko dviženkliu skirtumu (74:84), tačiau Danielis Hackettas bei Janis Strelnieks smeigė po tritaškį, Tornikė Šengelija pelnė taškus su pražanga, o svečiai spurtavo 16:4 bei prasidėjus paskutinei dvikovos minutei CSKA išsiveržė į priekį – 90:88.

Netrukus rezultatą išlygino Rolands Freimanis, o po šio epizodo abi komandos apsikeitė nerezultatyviais išpuoliais, tačiau paskutinė ataka priklausė CSKA.

Vis dėlto Krisas Richardas perėmė kamuolį iš Hacketto, nusivarė jį aikštės kampą ir likus 1,7 sekundės smeigė tikslų tritaškį, išvedusį Lenkijos ekipą į priekį – 93:90.

Itoudis nebeturėjo minutės pertraukėlių, tad Šengelija paleido metimą iš aikštės vidurio, kuris tikslo nepasiekė ir finalinė sirena paskelbė šeimininkų pergalę.

Jamesas lemiamomis rungtynių akimirkomis nežaidė – amerikietis buvo pakeistas iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 8 minutėms ir į aikštelę nebegrįžo.

Nugalėtojų gretose siautėjo Lietuvos rinktinei Europos čempionato atrankoje problemų kėlęs Iffe Lundbergas. Gynėjas per 32 minutes surinko 26 taškus (8/11 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 2 klaidas bei 32 naudingumo balus.

„Zastal Enea“: Iffe Lundbergas 26 (8/11 dvit., 3/5 trit., 32 naud. bal.), Krisas Richardas 25 (2/7 dvit., 6/6 trit.), Rolands Freimanis 14 (4/8 dvit., 2/4 trit.), Geoffrey Groselle‘as 12 (5/8 dvit.).

CSKA: Tornikė Šengelija 19 (7/12 dvit.), Danielis Hackettas ir Semionas Antonovas po 12, Ivanas Uchovas 11 (3/4 trit.).

Atrinkti (0) Visi (9)
Kepta duona
Gaila su pinigais striuka, ta Liundberga su mielu noru kita sezona Žalgiri matyt norėtus.
Basketnews žurnalistams
Žurnaliūgos, Jūs paskutinės sekundės nuo prieš paskutinės neskiriat? Ar akli esat? Miklovai, čia tu toks abugelis?
2021-02-01
+1
Cska
Tai kad 13 tik min Zaide Maike\'as james nebuvo lengva sugrizt Dabar dar kai nera Milotinovo
2021-02-01
+1
Ei bnews jus vatnikams kuriate naujienas ar ka? Jeigu nei vienas lietuvis nezaide ivan lygoje tai kam cia komentuoti?
2021-02-01
-1
Tamsta,
issiblaivykite pries komentuodamas. 1. CSKA yra istoriniai zalgirio konkurentai. Bei apskritai vienas stipriausiu visos Europos klubu ir toks skandalingas pralaimejimas Lenkijos klubiukui - retas, kuriozinis atvejis. 2. Visos naujienos apie Mike James dabar yra karstos Europos krepsinio pasaulyje. Duotu momentu varo kaip koks Europos lebronas ir paskutiniu metu lenda visokie skandalai/kurioziniai ivykiai. Ypac apie sugrizimo rungtynes, kur pries tokia komanda pasisiukslino ir nieko nepadare. 3. Rungtynese Lundgrenas, kuris toliau rodo neitiketina zaidima, neseniai sugebejo istmept Danija i istorine pergale pries musu rinktine ir jau tuoj musu rinktine pries ji vel zais del patekimo i cempionata. O jis toliau rodo kosminius rezultatus.