Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Penktąją pergalę iš eilės Ispanijos čempionate (ACB) iškovojo Madrido „Real“ (19-1)

Pablo Laso auklėtiniai namuose 98:87 (24:32, 23:19, 26:9, 25:27) įveikė Mursijos UCAM (8-12) krepšininkus, kuriems tai buvo šeštoji nesėkmė paeiliui.

Su 19 pergalių per 20 rungtynių Madrido ekipa yra vienvaldė ACB lygos lyderė, tuo metu UCAM ekipa su 8 pergalėmis bei 12 pralaimėjimų žengia vienuoliktoje vietoje.

Po dviejų kėlinių iniciatyvą savo rankoje laikė svečiai (51:47), tačiau įspūdingą spurtą trečiajame kėlinyje surengęs (26:9) karališkasis klubas po Sergio Llullo dvitaškio įgijo 16 taškų pranašumą (73:57), kurio Mursijos krepšininkai panaikinti nebesugebėjo.

Galingą pasirodymą „Real“ gretose surengė Walteris Tavaresas, kuris per 30 minučių pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 15 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius prasižengė, blokavo 1 metimą ir surinko 29 naudingumo balus.

„Real“: Walteris Tavaresas 16 (6/11 dvit., 15 atk. kam.), Gabrielis Deckas ir Sergio Llullas (2/6 trit.) po 14, Fabienas Causeur 11, Usmanas Garuba (5 atk. kam.) ir Carlosas Alocenas po 10.

UCAM: Nemanja Radovičius 24 (8/11 dvit.), Conneris Frankampas 20 (4/10 trit.), Jordanas Davisas 18, Jamesas Webbas 12.