Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Fantastiškai žaidęs Domantas Sabonis pakartojo asmeninį karjeros pelnytų taškų rekordą, o jo traukiama Indianos „Pacers“ (12-9) NBA mače namuose 134:116 (37:27, 34:23, 33:35, 30:31) susitvarkė su be Jono Valančiūno rungtyniavusia Memfio „Grizzlies“ (9-7), kuri prieš tai buvo laimėjusi septynis mačus iš eilės.

32
42
67%
4/6
85%
11/13

Nugalėtojų komandoje Sabonis per 35 minutes pelnė 32 taškus (11/13 dvit., 2/2 trit., 4/6 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir po tris sykius suklydo ir prasižengė.

32 taškus lietuvis buvo surinkęs ir pirmose sezono rungtynėse.

Sabonis jau pirmoje rungtynių pusėje buvo pataikęs 11 iš 12 savo metimų ir įsirašęs dvigubą dublį – 24 taškai ir 11 atkovotų kamuolių.

Sabonio žaidimo epizodai:

134 pelnyti taškai yra „Pacers“ šio sezono rekordas.

Indianos ekipa greitai susikrovė dviženklę persvarą (16:6), o po dviejų kėlinių ekipas jau skyrė 21 taškas (71:50). 71 taškas per pirmuosius du kėlinius taip pat yra „Pacers“ sezono rekordas.

Didžiausia „Pacers“ persvara buvo 28 taškai (130:102, 132:104).

Sabonio komentaras po pergalės:

Apie tai, kad Valančiūnas nežais, „Grizzlies“ paskelbė iki rungtynių pradžios likus kelioms valandoms. Lietuvis buvo įtrauktas krepšininkų sąrašą, kurie negali žengti ant parketo dėl COVID-19 protokolo arba traumų. Lietuvis neseniai prasirgo COVID-19 virusu.

Prieš šias rungtynes „Grizzlies“ turėta septynių pergalių serija buvo ilgiausia NBA. Klubo rekordas yra 8 laimėjimai paeiliui, tačiau ekipa šio pasiekimo nepakartojo.

„Grizzlies“ klube Dillonas Brooksas surinko 25 taškus (8/13 dvit., 2/5 trit., 3/3 baudų). Ja Morantas per 29 minutes pridėjo 10 taškų (2/9 dvit., 0/1 trit., 6/6 baudų), 5 rezultatyvius perdavimus ir 2 perimtus kamuolius.

„Pacers“: Domantas Sabonis 32 (11/13 dvit., 2/2 trit., 13 atk. kam., 5 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 23 (7/11 dvit., 7 rez. perd.), Mylesas Turneris 22 (6/7 dvit., 11 atk. kam., 5 blok.), Jeremy Lambas 19 (5/7 trit.), Dougas McDermottas 11 (4/6 dvit., 5 atk. kam.), Justinas Holiday 10.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 25 (8/13 dvit., 2/5 trit.), Desmondas Bane'as 16 (5 rez. perd.), Xavieras Tillmanas, De'Anthony Meltonas (6 rez. perd., 2 blok.), ir Tyusas Jonesas po 12, Ja Morantas 10 (2/9 dvit., 5 rez. perd., 4 kld.).