Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Savaitgalį Vilniaus „Rytui“ pralaimėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (11-6) nesugebėjo reabilituotis Alytuje.

22
27
100%
6/6
5

Didžiąją rungtynių dalį dominavę Alytaus „Dzūkijos“ (5-8) krepšininkai namuose 86:70 (21:25, 21:8, 26:13, 18:24) nepaliko jokių vilčių Nenado Čanako auklėtiniams.

Po koronaviruso ant parketo grįžusiems alytiškiams tai buvo pirmasis mačas nuo sausio 14-osios.

Iniciatyvą dzūkai perėmė antrajame kėlinyje, kurį užbaigė spurtu 14:3 – 42:33.

Po pertraukos šeimininkai nemažino apsukų, o ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė nepadorus 26 taškų skirtumas – 72:46.

Nugalėtojų gretose spindėjo Matas Jucikas – 22 taškai (8/9 dvit., 6/6 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 klaidos ir 27 naudingumo balai per 24 minutes.

„Dzūkijai“ nesutrukdė laimėti ir tai, jog komandai nepadėjo Simas Jasaitis.

Panevėžiečių gretose vienintelis Djordje Gagičius viršijo 10 pelnytų taškų ribą, surinkdamas jų 12.

Šeimininkai užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (37:27). Naudingumu taip pat dominavo „Dzūkija“ (115:69), o „Lietkabelis“ visas rungtynes strigo varžovų gynyboje ir pataikė 24 metimus iš 68 (35 proc.).

„Dzūkija“: Matas Jucikas 22 (8/9 dvit., 5 atk. kam., 27 naud. bal.), Giedrius Staniulis 14, Paulius Danisevičius 13, Paolo Marinelli ir Tadas Rinkūnas po 10.

„Lietkabelis“: Djordje Gagičius 12, Marius Valinskas 10, Margiris Normantas (6 rez. perd.) ir Gytis Masiulis po 9.

Canakas
O kur Canako interviu visada isveido nera patenkintas nors retai basketnews ideda
ATI
Atostogauja Lietkabelis, duo dvieju autsaideiru is eiles gavo...
In vino veritas
Nu tikri saunuoliai tiek Kabelis, tiek Juventus. Rytfaniai turetu labai but jums dekingi, nes rytas, atrodo, jau atsigaiveliojo is komos ir dabar tos antros vietos nebepaleis.
As
Gėda Panevėžiui, jau antros rungtynes kaip numirę. Po šito pralaimėjimo vietos turi nelikti Venckui, Barnes. Jeigu nebus permainų šiemet medalių gali ir nebūti
2021-02-03
Tai su rytu bent kovojo iki galo
O siandien tarsi vaziavo grybauti
2021-02-03
-1
Tai kad ir M.Valinskas pelnė dviženklį taškų skaičių,ne tik Gagičius.Dzūkai parodė,kad ta beveik mėnesio pertrauka be krepšinio jiems nė motais.Išsiilgę buvo krepšinio ir tą parodė nugalėdami vieną stipriausių komandų.Svarbi pergalė siekiant vietos atkrintamosiose.
2021-02-03
+2
Panevėžietis
Aš nesistebiu... Aš labiau stebiuosi, kad Lietkabelis vis dar taip aukštai stovi lentelėje... Šiemet žaidimas visiškai neprognozuojamas. Maža to, kad ir komanda (mano asmeniniu požiūriu) silpniausia per paskutinius kelis metus, bet susidaro įspūdis, kad ir pačiam treneriui čia nebėra motyvacijos... Seniau jis atrodydavo labiau užsidegęs noru laimėti.
2021-02-03
+9
Kalbant
Apie trenerį, tai nieko nuostabaus.. Pats sakė, kad Berlyno Alba yra geriausia organizacija.. Nemanau, kad treneris treniruojantis viena klubą gerai atrodo svajojantis treniruoti kita klubą. Labai netaktiškai atrodo iš Canako pusės. Tai nenuostabu kad jis ir atrodo lyg jam motyvacijos truktų.
2021-02-03
+3
x
Masiulis čia busimas žalgirio žaidėjas ? Marius Valinskiukas žymiai geriau atrodo nei brolis, winales ryškiai šiandien nenorėjo žaisti kaip ir abu centrai be dvasios . Ir ar nereikėtų Poškai duoti daugiau laiko kaip ir Mariui Vallinskui. įdomu kaip Poška atrodytų lengvu kraštu .
2021-02-03
+1
Cepkelis
as jau senai ji matau vietoj barnes... metimas uztikrintas tik gal ginyba slubuoja bet manau is jo tikrai galima kazko tiketis
2021-02-03
-1
x
neturiu žodžių , nebent kabelis prieš taurę kokį fizo užtaisė beprotišką, kitaim nežinau kaip paaiškinti tokį pasirodymą.
2021-02-03
+1
Buvo gandu galimai dėl fix.Gaila pabijojau užmesti :) Bet gandai lieka gandais...
2021-02-03
-1
Dzukija
Lietkabelis jau 4 kelini nesigyne net Keista Komanda po Viruso ir Taip uzsivede buvo
2021-02-03
+3
???
O gal lažybos įsivėlė Lietkabelyje? įdomiai, čia kad taip į vienus vartus Dzūkija juos suvartė...
2021-02-03
-1
NBA7
Kaip manote kas bus Vilniaus Ryto varžovas LKL finale? ar Kauno Žalgiris turi šansa pusfinalyje įveikti Juventus ar Lietkabelį?
2021-02-03
+1
Dzukija
ko Atvaziavo Lietkabelis be energyjos Jei net Dzukai Kamuolius nusieme dar be Jasaicio
2021-02-03
+1
Uztat Vaiciunas suzaide karjeros rungtynes..
2021-02-03
+1
Vox
Jokia staigmena. Komanda akivaizdžiai nebenori žaisti, o dėl ko - klausimas Čanakui. Poška per 5 minutes 7 taškai, o P. Valinskas per 22 - 5. Apie kitus nekalbu. Bet kuriuo atveju nepagarba nei sau patiems, nei rėmėjams ir sirgaliams.
2021-02-03
+3
Be Motyvacijos
Tiek Siauliai Tiek dzukija kiek netiketai Laimejo Lietkabelio 2 pralaimejimas reta
2021-02-03
-5
Hm
Matėsi, kad juvė su lietkabeliu šį sezoną apsidžiaugę tokia proga patekti į KMT finalą ir ten žaisti su žalgiriu (kur kaip ir bet kokiose krepšinio rungtynėse sužaidus tobulai - atsiranda kažkoksai šansas laimėti) jau ruošiasi žaisti vienas prieš kitą, o ne šiaulius/dzūkiją ir nuvertinę prasileido nuo LKL dugno. Tikiuosi buvo verta... dabar rytas įsitvirtino antroje vietoje ir padėtas žingsnis link geros pozicijos reguliariojo sezono gale palaidojimo.