Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports-Scanpix

Ketvirtadienį po skaudžios pralaimėjimų serijos atsitiesę Dalaso „Mavericks“ (9-14) vėl buvo greitai nuleisti ant žemės.

40
39
64%
7/11
70%
7/10

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai namuose 116:147 (34:36, 42:38, 20:36, 20:37) nepasipriešino „Golden State Warriors“ (12-10) ekipai ir patyrė didžiausią šio sezono pralaimėjimą.

Dalaso ekipa pirmoje mačo dalyje iš toli atakavo 51 proc. tikslumu ir buvo pataikiusi 15 tritaškių bei pirmavo 76:74, tačiau viskas pasikeitė po ilgosios pertraukos.

Kelly Oubre surinko 5 taškus paeiliui, Draymondas Greenas įkrovė iš viršaus, Stephenas Curry pataikė iš po krepšio, Damionas Lee pridėjo taškus su pražanga ir „Warriors“ jau pirmavo 110:95.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai nemažino apsukų. Oubre pataikė dvitaškį, Bradas Wanamakeris realizavo baudas, Lee smeigė du, o Andrew Wigginsas bei Curry – po vieną tritaškį ir skirtumas tapo nepadorus – „Warriors“ pirmavo 130:105.

„Tai buvo skaudi pamoka“, – po rungtynių nedaugžodžiavo Carlisle‘as.

Nugalėtojus į pergalę vedė Kelly Oubre, kuris sužaidė karjeros rungtynes ir pelnė 40 taškų (7/11 dvit., 7/10 trit., 5/6 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo.

Luka Dončičius per 32 minutes surinko 27 taškus (5/13 dvit., 3/7 trit., 8/9 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, 6 sugriebtus ir 1 perimtą kamuolį bei 6 klaidas.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (5/13 dvit., 3/7 trit.), Kristaps Porzingis 25 (4/8 dvit., 5/8 trit.), Timas Hardaway 19 (5/11 trit.), Jalenas Brunsonas 18.

„Warriors“: Kelly Oubre 40 (7/11 dvit., 7/10 trit.), Stephenas Curry 28 (5/7 dvit., 4/10 trit.), Andrew Wigginsas 18 (6/13 dvit., 1/5 trit.), Damionas Lee 17 (4/5 trit.), Juanas Toscano-Andsersonas 14 (4/4 dvit., 8 atk. kam.), Mychalas Mulderis 12, Draymondas Greenas 11 (15 rez. perd.).

Kelly Oubre pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (7)
Jarkes
porzingi gerai butu i Saba pakeist.
2021-02-05
+1
Tai kad cia praktiskai buvo pick n roll ir tritaskiai, ir viskas. Anti-krepsinis fanams kurie neraukia apie krepsini. Man tik idomu kad net su tokiu sudinu krepsiniu NBA toliau dideja fanu skaiciumi....kokie yra motyvai jiems ziuret rungtynes? Taigi nuobodu.