Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Lietuvos krepšininkų dvikovoje Eurolygoje pergalę šventė Stambulo „Fenerbahče“ (14-10) su Edgaru Ulanovu, kuri namuose 92:84 (25:25, 22:18, 19:22, 26:19) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ (13-9) su Artūru Gudaičiu.

24
28
89%
8/9
7

Stambulo klubas laimėjo jau devintą kartą iš eilės ir šiuo metu fiksuoja geriausią seriją lygoje. Tuo metu „Zenit“ suklupo trečią sykį paeiliui.

Nugalėtojams Ulanovas per 17 minučių pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tris sykius prasižengė, išprovokavo 1 pražangą ir surinko 9 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Gudaitis per 27 minutes surinko 11 taškų (3/6 dvit., 5/6 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, dukart prasižengė, išprovokavo 6 pražangas ir įsirašė 18 naudingumo balų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Zenit“ dar turėjo penkių taškų pranašumą (74:69), bet Melihas Mahmutoglu smeigė tritaškį, Nando De Colo pridėjo dvitaškį su pražanga ir tolimą šūvį, Janas Vesely pasižymėjo keturiais taškais, o „Fenerbahče“ po spurto 13:0 pabėgo per 8 taškus (82:74).

Vesely dėjimas:

Likus trimis minutėms Dyshawnas Pierre'as sumetė baudas ir rungtynėse pirmąjį kartą buvo užfiksuotas dviženklis pranašumas – „Fenerbahče“ buvo priekyje 86:75. Per likusį laiką „Zenit“ daugiausiai priartėjo iki 4 taškų.

Stambulo komandai Nando De Colo per 31 minutę pelnė 24 taškus (5/7 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Sankt Peterburgo ekipos gretose pasižymėjo Willas Thomasas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 21 taškas (4/8 dvit., 3/6 trit.), 6 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 24 (5/7 dvit., 2/4 trit., 8/9 baud., 7 rez. perd., 4 kld., 28 naud.), Marko Guduričius 19 (5/7 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Janas Vesely 16 (6/10 dvit., 4 rez. perd.), Edgaras Ulanovas ir Dyshawnas Pierre'as po 8.

„Zenit“: Willas Thomasas 21 (4/8 dvit., 3/6 trit., 6 atk. kam., 26 naud.), K.C. Riversas 14 (4/7 trit.), Billy Baronas 13 (3/5 trit.), Artūras Gudaitis 11 (5/6 baud., 5 atk. kam.), Kevinas Pangosas 10 (1/6 trit., 5/6 baud., 7 rez. perd.).

Vesely skrydis:

Atrinkti (0) Visi (10)
Eurolyga
Kaip nekris Zalgiris is 8 Jei patys nesuzaide
2021-02-06
+1
kapstosi feneris is sudo, gali buti belekokio gerumo komanda bet 9 pergales is eiles surinkt yra ispudinga. Sitie bus neparankus varzovai pirmame rounde.