Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Ketvirtajame kėlinyje puikiai sužaidusi Vilerbano ASVEL (10-14) Eurolygos mače namuose 78:69 (20:23, 17:17, 15:16, 26:13) susitvarkė su Milano „Armani Exchange“ (15-7), kuri prieš tai buvo laimėjusi šešis sykius iš eilės.

16
21
1
71%
5/7

ASVEL iškovojo jau ketvirtąją pergalę paeiliui.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Milano krepšininkai dar turėjo 6 taškų persvarą (60:54), bet ASVEL spurtavo 19:4 ir po Davido Lighty tritaškio likus 2 minutėms įgijo 9 taškų pranašumą (73:64).

Tašką rungtynėse padėjo Moustapha Fallo ir Williamo Howardo taškai (78:66).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė 16 taškų pelnęs (5/7 dvit., 2/3 trit.), 3 kamuolius sugriebęs, 3 rezultatyvius perdavimus atlikęs ir 21 efektyvumo balą surinkęs Lighty.

Italijos klubas vertėsi be įžaidėjo Sergio Rodriguezo, kuris nežaidė dėl asmeninių priežasčių.

ASVEL: Davidas Lighty 16 (5/7 dvit., 2/3 trit.) Guerschonas Yabusele 14 (7/9 dvit.), Norrisas Cole'as ir Moustapha Fallas (8 atk. kam.) po 12, Williamas Howardas 9 (7 atk. kam.).

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 18 (6 atk. kam.), Zachas LeDay 14 (5 atk. kam.), Malcolmas Delaney (1/8 dvit., 1/4 trit.) ir Kevinas Punteris (6 rez. perd.) po 9.