Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Šiąnakt kuo greičiau pamiršti norės tiek Domantas Sabonis, tiek jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (12-11) ekipa.

30
31
60%
9/15
7

Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai namuose po atkaklios kovos 113:114 (30:27, 18:30, 27:29, 38:28) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (9-12) ekipai.

Asmeniškai Saboniui tai buvo vienos prasčiausių sezono rungtynių. Lietuvis per 29 minutes pelnė 8 taškus (3/12 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 3 sykius suklydo.

Tai buvo pirmasis atvejis šiame sezone, kai Sabonis per susitikimą nesurinko dviženklio taškų skaičiaus. Lietuvis nuo atsarginių žaidėjų suolelio ketvirtajame kėlinyje nepakilo net ir nepaisant to, jog tarp komandų vyko atkakli kova.

„Pacers“ ketvirtąjį kėlinį pasitiko turėdama 11 taškų deficitą (75:86), tačiau ketvirčio viduryje Aaronas Holiday bei Dougas McDermottas atseikėjo po tritaškį ir į priekį išvedė šeimininkus – 102:101.

Iki dvikovos pabaigos likus mažiau nei dviem minutėms Lonzo Ballas bei McDermottas apsikeitė tolimais metimais ir rungtynių nugalėtojas vis dar nebuvo aiškus (110:110).

Vis tik tuomet Stevenas Adamsas pataisė netikslų metimą, Brandonas Ingramas realizavo dvitaškį ir „Pelicans“ ekipai suteikė keturių taškų persvarą – 114:110. „Pacers“ ekipą kaipmat į rungtynes sugrąžino Mylesas Turneris, kuris likus 39,1 sekundės realizavo tolimą metimą (113:114).

Po šio epizodo „Pelicans“ per 24 sekundes nesugebėjo surengti tikslaus išpuolio ir kamuolys atiteko šeimininkams.

GM: 23

Po minutės pertraukėlės kamuolys buvo patikėtas Turneriui, tačiau jo reidas krepšio link pasibaigė netiksliu metimu ir finalinė sirena paskelbė svečių pergalę.

„Ši komanda galėjo lengvai pasiduoti, tačiau mes ne tokie“, – po nesėkmės sakė 15 rezultatyvių perdavimų atlikęs T.J. McConnellas.

Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomas buvo Ingramas, kuris surinko 30 taškų (9/15 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.), 7 rezultatyvius perdavimus, 6 atkovotus kamuolius ir 2 klaidas.

Tuo metu Zionas Williamsonas prie pergalės pridėjo 18 taškų, tačiau jis sukūrė įsimintiniausią rungtynių momentą – bandydamas įkrauti įlenkė lanką, kurį teko pakeisti.

„Pacers“: Justinas Holiday 22 (7/13 trit.), Jeremy Lambas 17 (3/3 trit.), Dougas McDermottas 14 (4/7 trit.), Malcolmas Brogdonas 13 (6/14 dvit.), Mylesas Turneris 12 (3/4 dvit., 1/6 trit.), Goga Bitadze 10, T.J. McConnellas 9 (15 rez. perd.), Domantas Sabonis (3/12 dvit.) ir Aaronas Holiday po 8.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 30 (9/15 dvit., 3/6 trit.), Lonzo Ballas 20 (5/9 trit.), Zionas Williamsonas 18 (6/12 dvit.), Stevenas Adamsas (12 atk. kam.) ir J.J. Redickas (3/3 trit.) po 12, Joshas Hartas 11.